Zayıflatan ballı elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi!

Zayıflatan ballı elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi! Son vakitlerde bilhassa de bayanlar tarafından son derece istek gören elma sirkesi, insan bedeninde zirveden tırnağa yarar sağlıyor. Sıhhat açısından şifa depolu olmasının yanı sıra kilo vermeye büyük ölçüde fayda sağlayan elma sirkesi ile kolay kilo ve süratli bir biçimde kilo verebilirsiniz. Elma sirkesi ile nasıl kilo verilir? Bal ve elma sirkesi ile formda kalmanın yolları…

Geçmiş periyotlarda Mısırlıların kilo vermek için uyguladığı bir usul olan elma sirkesi, günümüzde mutfakta çeşitli yemek tanımları ortasında geçmektedir. Yalnızca yemeklerde değil temizlikte dahi bayanların en büyük yardımcısı olan sirkesi, birçok farklı kullanımı ile herkesin gözdesi haline gelmiştir. Hem sıhhat açısından inanılmaz yararları olan hem de şişman kimselerin zayıflamak için uyguladıkları diyet listelerinde yer alan elma sirkesi gerçek ve nizamlı tüketim haliyle sizi isteklerinize kavuşturabilir. Elma suyunun fermente edilmiş hali olan elma sirkesi uygun tanımlarla meskende çok kolay bir formda hazırlanabilir. Bilhassa de aç karna içildiği vakit diyette büyük bir tesir sağlayan elma sirkesi içerisinde asidik özellikler bulundurduğu için bedende yağ depolanmasının çok rahat bir biçimde önüne geçebiliyor. Bedendeki toksinleri uzaklaştıran ve metabolizma hızlandıran elma sirkesi kürü ile tesirli bir kilo verme süreci başlatabilirsiniz. Aç karna yiyeceğiniz yahut yemeğe başlamadan 30 dakika evvel tüketeceğiniz elma sirkesi ile değişimi çok kısa müddette fark edebilirsiniz. Pekala elma sirkesi içerek nasıl kilo verilir? Zayıflamak için elma sirkesi nasıl kullanılır? Elma sirkesi ile kaç kilo verilir? Metabolizma suratını arttıran elma sirkesi kürü meskende nasıl yapılır? Elma sirkesinin kilo verdirici tesiri…

ELMA SİRKESİ İLE NASIL ZAYIFLANIR? ZAYIFLAMAK İÇİN ELMA SİRKESİ…

Zayıflatan ballı elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi!
Zayıflatan ballı elma sirkesi nasıl yapılır? Elma sirkesi ile zayıflama yöntemi!

İçerisinde bulundurduğu yararlı enzimler, besin unsurları, doğal unsurlar ve bitkisel asitler sebebiyle elma sirkesi, tabiatın neredeyse tüm faydalı vitaminlerini bir ortada tutan sıhhat şifa deposu olarak da nitelendirilebilir. Elma sirkesi birdenbire gelen yeme isteğini durdurarak iştahı kapatan ve metabolizmanın süratli bir halde çalışmasına yardımcı olan tesirleri ile ön plana çıkmaktadır. Bedendeki ziyanlı toksinlerin dışarı çıkmasını sağlayan elma sirkesi, birebir vakitte bedende biriken ödemin dağılmasını da sağlayacaktır.

Kolay sindirme, ateş düşürme, kan dolanımını düzenleme, cilt sıhhatini olumlu etkileme üzere birçok alanda faydası bulunan elma sirkesi, tıpkı vakitte güçlü bir yağ yakıcı özelliği sayesinde diyet listeleri ortasında olukça tanınan kürler ortasında birinci sıralara çıkmaktadır.

Dışarıda satılan hazır halini tüketmek yerine meskende organik ve sağlıklı halini hazırlayarak elma sirkesinin dayanılmaz yararlarından yararlanabilirsiniz.

ELMA SİRKESİ AÇ KARNA MI İÇİLMELİ? AÇ KARNA ELMA SİRKESİ İÇMENİN YARARLARI NELERDİR?

Aç karna tüketildiği takdirde açlık hissettirmeyecek olması nedeniyle kan şekerinin inmesini önleyerek sıhhatsiz abur cubur tüketimi krizlerinin önüne geçiyor. Şayet gün içerisinde eliniz devamlı olarak abur cubura gidiyorsa aç karna elma sirkesi tüketerek abur cubur düşkünlüğünüzü anlık değiştirebilirsiniz. Öte yandan asidik özellikleri ile bedendeki yağlanmaları da engelleyen elma sirkesi mucizesi, sağlıklı ve doğal formüllerden ince görünmenize yardımcı olur.

Fakat her ne kadar elma sirkesinin yağlanmayı engellemesinden bahsettiysek de unutulmaması gereken kıymetli bir nokta var ki o da elma sirkesinin aç karna tüketilmesinin birtakım hassas bünyelerde midenin ziyan görebileceğidir. Bilhassa gastrit, reflü, mide fıtığı olanların bu manada şuurlu hareket etmesi gerekir. Diyetisyen onayı almadan karnınız aç iken ya da zayıflama niyetiyle elma sirkesi tüketilmemelidir.

ZAYIFLAMAK İÇİN ELMA SİRKESİ NASIL TÜKETİLEBİLİR?

1-2 tatlı kaşığı kadar elma sirkesini 1 bardak suyun içinde karıştırın. Bilhassa de akşamları bu suyu içmeye itina gösterin. İlerleyen süreçte suyun içine karıştırdığınız elma sirkesinde ki ölçüsü 2 yemek kaşığı kadar arttırabilirsiniz.

Elma sirkenin kilo verdirici tesirinden en yeterli halde yararlanmak için haftada 3-4 kez ve günde sabah öğlen akşam olmak üzere her birinde 15 dakikalık zayıflama idmanları yapabilirsiniz.

YAĞ YAKAN GREYFURT BAL VE ELMA SİRKESİ KÜRÜ TANIMI:

GEREÇLER: 1 çay kaşığı bal, 1 bardak greyfurt suyu, 2 çay kaşığı elma sirkesi

HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI: Üstte bahsedilen materyalleri bir kasede karıştırın. Ortaya çıkan bu karışımı öğünden 1 saat ya da uyumadan evvel içerseniz bedende yağ yakımı başlamış olacaktır. Tesirini daha çabuk görmek isteyenler kahvaltıdan evvel 1 bardak, uyumadan evvel de 1 bardak olmak üzere günde toplam 2 kere karışımı tüketebilir. (Doktor onayı almadan uygulamayınız!)

3 KAŞIK ELMA SİRKESİ İLE 4 GÜNDE ZAYIFLAMA! LİMON SUYU VE ELMA SİRKESİ KÜRÜ

3 kaşık elma sirkesini 1 kaşık limon suyu ile karıştırıp kahvaltıdan evvel tüketmeye 35 gün boyunca devam edin. Karışıma 1 bardak su ek edilmiş olarak içmek işinizi daha kolaylaştıracaktır. Günde 1 saat idmanı de atlamamakta yarar var. Katılaşıp sertleşen yağların bir bir erimesini sağlayacak bu karışımla değişimi görebilirsiniz.

KİLO VERDİREN BALLI ELMA SİRKESİ TANIMI

GEREÇLER:

1 tatlı kaşığı elma sirkesi
1 tatlı kaşığı bal
1 bardak ılık su

YAPILIŞI:

Suyun içine üstte bahsedilen materyalleri ek edin. Bal çözülene kadar karışımı yeterlice karıştırın. Karışımı sabahları kahvaltı etmeden 20 dakika evvel aç iken tüketebilirsiniz. İsterseniz öğün öncesinde 1 bardak da tüketilebilir.

ÇOCUKLAR ELMA SİRKESİ İÇEBİLİR Mİ?

Kilo konusunda obeziteye ulaşacak kadar fazlalığı olan çocuklarda iştah kesmek için elma sirkesi kürü uygulanabilir. Doğal olduğu için rastgele bir yan tesiri olmayan ancak yinede bireyler üzerinde farklı tesirler bırakabileceği için tabip onayı almadan uygulanmaması gereken bu kürde yetişkinlerin tüketeceği ölçünün yarısı uygulanmalıdır.

ELMA SİRKESİNİN YARARLARI NELERDİR?

İştahınızı bastırarak tok kalmanızı sağlar.

Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olur.

Yağ yakan harika besinlerden biridir.

Kalorisi düşük bir karışımdır.

Bedendeki toksinleri dışarı atar.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı bir biçimde bel nasıl inceltilir? Bel inceltmenin püf noktaları

Belinizin kalınlığından şikayetçiyseniz ve ne kadar spor yapmaya çalışırsanız çalışın rastgele bir incelme fark etmediyseniz bu bilgiler işinize ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir