Yılbaşı için So CHIC’ten gümüş hediye seçenekleri

Yılbaşı için unutulmaz ve özel bir hediye arıyorsanız So CHIC…’te sizi birbirinden modern şık tasarımlar bekliyor. Gümüşün en şık halini birbirinden özel tasarımlarla sunarak modern kadının stilini tamamlayan So CHIC…’in birbirinden özel koleksiyonları, en ideal hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Üstelik, yaşamın her alanında kullanılabilecek özgün parçaların yer aldığı So CHIC…’in koleksiyonlarında 15 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında 200 TL’lik alışverişe 75 TL hediye çeki veriliyor!​

Biz en çok So Chic…’in yeni koleksiyonu olan, mercan ve lapis taşları ile bezenmiş Color Stone koleksiyonuna hayran kaldık. Taşın en zarif hallerinin örneklerinin yer aldığı koleksiyona mutlaka göz atın. Çünkü stoklar oldukça azalmış durumda. 
 

Favorimiz ise aşağıda görebileceğiniz mercan ve lapis taşları ile bezenmiş bu gümüş kolye oldu.
 

Color Stone Koleksiyonu Mercan Taşlı Gümüş Kolye, 429TL

Yeni yıla girerken kombininizi daha dikkat çekici hale getirmek, boynunuzda zarif ve değerli taşların yer almasını istiyorsanız da So Chic…’in mercan koleksiyonu da dikkatinizi çekebilir.


Yeni yıla şık bir başlangıç yapmak ve en özel hediye alternatiflerini incelemek için size en yakın So CHIC… mağazasına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesinden yeni yıl hediyelerinizi seçebilirsiniz.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir