Yerli kadın girişimi FABULA, Divarese’de!

Divarese yeni yılda hem şık hem rahat ayakkabıları ile dikkat çeken FABULA iş birliği ile karşımıza çıkıyor. Türkiye’nin yaratıcı ve üretken kadınları Divarese’de hayat bulmaya devam ediyor. FABULA ve Divarese işbirliğinin başlangıç noktası “İYİ İŞLER” sosyal sorumluluk projesi. Divarese proje kapsamında kadın girişimcilere destek veriyor, kadınların sürdürülebilir değerler yaratmalarına katkıda bulunuyor.

Latince’de öykü anlamına gelen FABULA, yolculuğuna “bir varmış bir yokmuş” diyerek başlıyor. Markanın kurucusu Zeynep Benli markanın çıkış noktasının evde kullanılmaya uygun şık terlik arayışı ve sonrasında sokak ayakkabılarının temizlenerek evde kullanılması olduğunu anlatıyor.
 

Fabula & Divarese işbirliği

Hem evde hem de dışarıda kullanıma uygun olarak üretilen FABULA ayakkabı koleksiyonu 2 kadife, 3 yılan derisi desenli 5 farklı çeşitten oluşuyor. Hem günlük hem de ev içi kullanıma uygun olarak tasarlanan ayakkabıların iç kısımları rahatlık sağlamak adına özenle üretilmiş.

Fabula’nın Divarese’de yer alacak koleksiyonunun bir diğer özelliği ise, ayakkabıların kişisel tarzınızı ortaya koyabilmeniz için 4 farklı broş seçeneği ile sunulması. Sunulan her broş girişimci kadının farklı bir özelliğini simgeliyor.

  • Arı; girişimci kadının üretkenliğini,
  • Yusufçuk; cesaretini,
  • Örümcek; sabrını
  • Kelebek ise zarafetini…

FABULA ve Divarese işbirliği koleksiyonu divarese.com.tr ve seçili Divarese mağazalarında bulabilirsiniz. @divareseonline #amoredivarese Detaylı bilgi: prfit İletişim – Ebru Sağlam

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir