YENİ PETER PAN & WENDY HAKKINDA BİLDİĞİMİZ HER ŞEY

1953 üretimi animasyon klasiği Peter Pan’ın, 1991’de Robin Williams’ın ‘Hook’ ve 2004’te Johnny Depp’in yer aldığı ‘Finding Neverland’ üretimlerini hepimiz severek izledik. Artık ise, Pete’s Dragon’ın direktörü David Lowery ve senarist Toby Halbrooks, sevilen animasyona tekrar kendi yorumlarını katacak.

Peter Pan & Wendy projesi hala imal basamağında olsa da oyuncu takımı ve sinemayla ilgili kimi haberler etrafta dolaşmaya başladı bile! 

Deadline’ın haberine nazaran Black-ish ve Grown-ish dizilerinin yıldızı Yara Shadidi, herkesin favori karakteri Tinkerbell’i canlandıracak. Yani, birinci kere siyahi biri ikonik peri Tinkerbell rolünde olacak! 

Jude Law ise Dustin Hoffman’ın müsaadeden giderek, Kaptan Kanca’yı canlandıracak.

Genç aktörler Alexander Molony ve Ever Anderson ise Peter Pan ve Wendy ikilisini canlandırarak, bugüne kadar ki en büyük rollerini almış olacaklar.

Instagram

Küçük Deniz Kızı ve Meskende Tek Başına dahil olmak üzere öbür Disney sinemalarıyla birlikte Peter Pan & Wendy’nin de üretimi, Amerika Birleşik Devletleri’nde koronavirüs olaylarının artması nedeniyle Mart ayında durduruldu. Disney basın sözcüsü Deadline’a verdiği demeçte, “Durumu gözlemlemeye devam edeceğiz ve ne vakit mümkün olursa çabucak çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Peter Pan & Wendy’nin hangi platformda ve ne vakit izleyicilerle buluşacağı ise hala merak konusu. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir