VICTORIA BECKHAM LONDRA MODA HAFTASI DEFİLESİNİ İPTAL ETTİ

Victoria Beckham planladığı ‘salon-stili’ defilesini Londra Moda Haftası’ndan sadece birkaç gün önce iptal etti. Defilenin formatının yönergelere uymasına rağmen bir şov düzenlemenin uygun olmadığına karar veren Beckham, geleneksel defile yerine küçük gruplar halinde bir gösterim düzenledi. Defilenin orijinal mekanı Hoxton Sanat Galerisinde bir gösterim yapan Victoria Beckham, içeriye sadece aynı anda üç kişi aldı. Davetlilere girişte “VB” monogram desenli ipek maskeler dağıtan Beckham, ziyaretçilerin tüm önlemleri almalarını sağladı. 

View this post on Instagram

LOOK 4 #VBSS21

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Sep 21, 2020 at 2:09pm PDT

“Bir şov yapmayı ve bu kadar uzun bir karantina sürecinden sonra sosyalleşmeyi çok istiyordum. Önümüzdeki sezon daha normal bir gösterim yapacağımızı umuyorum,” diyen Beckham, koleksiyonunda evde kalma sürecinden esinlenen lüks kıyafetler sundu. “Karantina sürecinde sadece vintage jean pantolonlarımı giydim. Elastik bantlı taytları sadece spor yaparken giydim,” diyen Beckham, önceki sezonlarda 46 stilin üzerinde gösterirken bu sezon sadece 20 stil sundu. 

View this post on Instagram

LOOK 8 #VBSS21

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Sep 21, 2020 at 1:22pm PDT

İpek ve triko kumaşlarının öne çıktığı yeni Victoria Beckham koleksiyonu, rahat ama sofistike tarzları ile dikkat çekti. Aynı zamanda sokak stiline atıfta bulunan trençkotların da görüldüğü yeni koleksiyon, kadın vücuduna kompliman olacak parçalar ile büyüledi. 

View this post on Instagram

My favourite (and only) guests this season! ???? love you all so much @davidbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven xx we missed you @brooklynbeckham @nicolannepeltz xx

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on Sep 21, 2020 at 8:26am PDT

Her Londra Moda Haftası’nda Beckham ailesini ön sırada görürken bu sezon da gelenek bozulmadı. Defilenin formatı değişmiş ve ön sıra konsepti şimdilik ortadan kalkmış olabilir… Ancak Beckham ailesi Victoria Beckham’a desteklerini sürdürdüler. “Bu sezon birçok açıdan çok farklı ama Beckhamlar yine de bir moda gününe sahip oldular,” diyen Victoria Beckham, eşi David Beckham ve çocukları ile Hoxton Sanat Galerisindeydi. Instagram üzerinden David, Romeo, Cruz ve Harper ile bir aile fotoğraf paylaşan Victoria Beckham, “Bu sezon en sevdiğim (ve tek) davetlilerim. Sizi çok seviyorum @davidbeckham @romeobeckham @cruzbeckham #HarperSeven xx Sizi çok özledik @brooklynbeckham @nicolannepeltz xx” yazarak oğlu Brooklyn ve nişanlısı Nicola’ya da gönderme yaptı. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir