Ünlülerin Karantinadaki Güzellik Sırları Ve Bakım Rutinleri

Koronavirüs salgınından etkilendiğimiz bu dönemler de kendimizi eve kapatarak geçirdiğimiz zaman diliminde kişisel bakım yapmayı ihmal etmemeliyiz. Ünlülerin Karantinadaki Güzellik Sırları Ve Bakım Rutinleri ile birlikte geliyoruz. Molly Sims, Kendall Jenner ve Dua lipa gibi bir çok ünlü sosyal medya üzerinden yapmış olduğu güzellik sırları ile gündem olduğunu söyleyebiliriz. Evde kaldığımız bu günler de Ne gibi bakımlar yapılmalı? Güzellik sırları adına neler yapılabilir? İşte sizler için derlediğimiz ünlülerin evlerinde kalarak yapmış olduğu bakım rutinleri ve güzellik sırları!

Kendall Jenner

Ünlü model cilt bakımı olarak seçimini doğal ürünler ve besinler tarafından kullanıyor. Vitamin ve mineraller açısından zengin yiyecek olan avokado bu dönemler de ünlülerin vazgeçilmezi olmayı ihmal etmiyor. Sizde Kendall Jenner, gibi avokado rendeleyip cildinize sürebilirsiniz. Bilimsel olarak kanıtlanmış olan avokado, sivilce ve iltihapları temizlemesi ile birlikte yüzünüzde ki yağ oranını dengeleyerek cildinizi aydınlığa kavuşturuyor.

Molly Sims

Molly Sims’ın sosyal medya hesabında paylaştığı salgın sürecinde kağıt ve silikon maskelerle sık görünmeye başladığını söyleyebiliriz. Özellikle nem kaybettiren cildinize sizler de bu gibi pratik maskelerle ile birlikte cildinize müdahale de bulunarak bu süreci olumlu geçirebilirsiniz. Ayrıca bir önceki paylaşımlarda olduğu gibi Karma Ciltler İçin Tavsiyeler bulunmuştuk. Göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Jessica Alba

Alba çekilmiş olduğu fotoğraf’da laptobu ve içeceği ile home office toplantısının içerisinde yer aldığını gösteren bir fotoğraf paylaşmıştı. Ancak bu gibi toplantılar bakım rutinlerinin yapılmasının engel olmadığını gösteriyor. Ayrıca saçlarını cildinden korumak maksadıyla havlu ve saç bandı taktığını görebiliyoruz. Alba cildine pembe renkte hoş bir maske ile müdahale de bulunmuş. Fotoğraf’da dikkat çeken ve söz konusu durum ise T bölgesi oluyor. T bölgesine uygulanan farklı renkte maske gözlerden kaçmıyor olsa gerek. Sizler de tıpkı Jessica Alba gibi cildinizin kuru ve yağlı bölgelerini ayırt ederek uygun şekilde doğru bakım ürünlerini uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

Anwar Hadid-Dua Lipa

Genç çift ortak aktiviteler ile birlikte kişisel bakım rutinlerini de ihmal etmiyorlar. Karantina sürecinde sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapan çiftimiz bakım ürünlerinin yanı sıra bu süre zarfında sağlıklı beslenmenin de güzellik sırları içerisin de yer alacağına dair paylaşımlar yapıyorlar. Ayrıca fotoğraftan da anlaşıldığı üzere genç çiftimiz oldukça eğlenceli vakitler geçiriyor.

Zoe Saldana-Marco Perego

Eğlenceli ve güzel vakit geçiren bir diğer çift Zoe Saldana ve Marco Perego oluyor. Değişik makyajlar deneyip bazı denemeler yapıldığını fark eder gibiyiz. Keza Perego’nun dudaklarına ruj sürülmesi gibi. Ayrıca bu çift güzelleşmenin yanı sıra farklı makyajlar deneyerek eğlenceli selfiler ile birlikte anı ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmiyorlar. Sizlerde yapacağınız makyajlar ile kendinize yenilikler katabilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir