Türk Kızılayı ve ParkZon işbirliği ile annelere ücretsiz ilk yardım semineri

Çocuklarımızın başına gelebilecek düşmeler ile yaralanmalar, zehirlenme, boğulma ve yanıklar gibi ev kazalarının önlenmesi veya meydana gelmişe de, sağlık görevlilerinin tıbbi yardımı sağlanıncaya kadar yaşamsal fonksiyonların sürdürülmesini sağlamak amacıyla ilk yardım uygulamalarını biliyor olmak, son derece önemli ve gerekli. İşte bu nedenle Türk Kızılayı ile birlikte ParkZon Çocuk Güvenlik Sistemleri önemli bir seminere imza atarak, 0-6 yaş grubu çocuklara sahip tüm ebeveynleri Evde Çocuk Güvenliği ve Ev Kazalarına Karşı Alınacak Önlemler ile Kazalarda İlk Yardım başlıklı ücretsiz bir seminer düzenliyor.

Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi İlk Yardım Uzmanı Emine Karaca ile ParkZon Güvenlik Sistemleri Çocuk Güvenliği Uzmanı Arzu Birinci’nin Evde Çocuk Güvenliği ve Ev Kazalarına Karşı Alınacak Önlemler ile Kazalarda İlk Yardım konularının aktarılacağı seminere, 0-6 yaş grubu çocuklara sahip tüm ebeveynler davetli. Ücretsiz kayıt için aşağıdaki linki tıklayarak veya görseldeki kare kodu okutarak formu doldurunuz. (ön kayıt zorunludur)

LİNKE TIKLAYIN: Etkinlik düzenleyiciler: Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi & ParkZon Güvenlik Sistemleri
Etkinlik ismi: Evde Çocuk Güvenliği ve Ev Kazalarına Karşı Alınacak Önlemler ile Kazalarda İlk Yardım
Tarih: 25 Aralık 2018 Salı
Saat: 14:0017:00
Yer: Türk Kızılayı Ataşehir Şubesi Atatürk Mah. Vedat Günyol Cad. No:15 Ataşehir (Bilfen Ataşehir İlkokulu yanı)
Seminer ücretsizdir. 
Ön kayıt formu için link: 

Ücretsiz seminer

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘YOU’ DİZİSİNİN 3. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Netflix, Ocak ayında ‘You’ dizisinin üçüncü döneminin olacağını duyurmuştu. 2019’un sonunda dizinin hayranları ikinci dönemi tamamlarken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir