TÜM DÜNYANIN RADARINDA: LUCAS BRAVO

Netflix’teki yeni ‘Sex and the City’ alternatifi olarak tanımlanan ‘Emily In Paris’ serisi kıyafetlerinden çok yeni bir oyuncu ile konuşuluyor: Lucas Bravo! Diziyi izleyenler Gabriel karakterinin ‘Enchanté’ sözcüğünden sonra aşık olmuş olabilirler! Klişeler ile eleştirilse de hayatımıza Lucas Bravo’yu dahil eden ‘Emily In Paris’ serisine minnettarız.

Lily Collins ve Lucas Bravo ‘Emily In Paris’ Serisinde (Netflix)

Seyirciler yalnızca Lucas Bravo için ikinci dönemi heyecanla beklerken, itiraf edelim ki hepimiz Gabriel üzere bir komşumuz olmasını hayal ediyoruz. Twitter ve Instagram kullanıcıları, Lucas Bravo’ya olan aşklarını haykırırken, Google’da derin araştırma eforlarına girmenize gerek kalmadan Lily Collins’in ‘Emily In Paris’ serisindeki rol arkadaşı Lucas Bravo hakkında bilmeniz gerekenleri bir ortaya getirdik. 

LUCAS BRAVO KİM?

32 yaşındaki Fransız model ve oyuncu Lucas Bravo, Paris’te yaşıyor. Fransa’nın Güneyindeki Nice’te doğan Bravo, babası bir futbol oyuncusu olduğu için çocukluğu boyunca tekraren Avrupa’da kent değiştirdi. Daima yer değişimi yaptığı için arkadaşlarından ayrılmanın sıkıntı olduğunu söyleyen Bravo, annesinin dayanağı ile 11 yaşında doğaçlama oyunculuk dersine yazıldı. Burada oyunculuk mesleğini sürdürmeye karar veren Bravo, farklı karakterler canlandırarak kendini daha rahat hissetti. Hayatı boyunca kim olduğunu aradığını ve oyunculuğun farklı karakterleri keşfetmesini sağladığını söyleyen Bravo, oyunculuk yapmaktan çok zevk alıyor. 

Lucas Bravo ‘Emily In Paris’ Serisinde (Netflix)

Hayaller kurmaya başlarken Bravo’nun doğum tarihini ve burcunu merak ediyor olabilirsiniz… Lakin maalesef bu bilgiler internette yok, bu nedenle burç uyumunuza şimdilik bakamayacaksınız fakat Bravo’nun uzunluğunun 1.85 metre olduğunu söyleyebiliriz. 

LUCAS BRAVO’NUN INSTAGRAM HESABI

Lucas Bravo’nun Instagram hesabı: @lucasnbravo. Seriye başlamadan evvel 10 bin takipçisi bile olmayan Bravo’nun şu sıralar 288.7 bin takipçisi var! Fazla paylaşım yapmayan Bravo, genelde yer aldığı kampanyaları, gittiği tatilleri yahut arkadaşlarını paylaşıyor. 

View this post on Instagram

A post shared by L U C A S ???? B R A V O (@lucasnbravo) on Sep 21, 2019 at 12:11am PDT

LUCAS BRAVO’NUN İSMİ NASIL SÖYLEM EDİLİYOR?

Olur da bir gün Lucas Bravo ile karşılaşırsanız, ismini yanlış söylemek istemezsiniz diye düşünüyoruz. Fransızca isimleri söylemek biraz karmaşık olabilir bu nedenle doğrusu şöyle “Luk-Ah.’

LUCAS BRAVO DAHA EVVEL HANGİ PROJELERDE YER ALDI?

“Nasıl oldu da Lucas Bravo’yu gözden kaçırdım?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Son haftaların süratle yükselen yıldızları ortasında olan Lucas Bravo daha evvel ‘Sous Le Soleil de Saint-Tropez’ ve ‘Plus Belle la Vie’ üzere birçok Fransız televizyon serisinde yer aldı. Birebir vakitte ‘Relation Libre,’ ‘Caprice’ ve ‘Beautiful Injuries’ isimli kısa sinemalarda yer alan Bravo, oyunculuk mesleğinden evvel bir şef yardımcısı olarak çalışıyormuş!

View this post on Instagram

okay my neighbors never look like this.

A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis) on Sep 20, 2020 at 12:38pm PDT

‘Emily In Paris’ serisinde bir şefi canlandıran Bravo, seride birçok yemeği kendisi yapmış. Sinema eleştirmeni Manny the Movie Guy ile bir sohbete katılan Bravo, “Birkaç sene evvel bir restoranda şef yardımcısı olarak çalıştım. Senaryoya birinci baktığımdı, ‘Vay canına, bu hakikaten benim için yazılmış. Katiyetle yeteneklerimi kullanacağım,’ diye düşündüm. Sonra seçmelerde Emily’e seride yaptığım tortillas yemeğinden yaptım,” demişti. 

LUCAS BRAVO BEKAR MI?

Evet… Beklediğiniz soru buydu değil mi? Lucas Bravo’nun bekar olduğunu söyleyerek sizi sevindirebiliriz. Diğer bir oyuncu ile birlikte olma konusunda tereddütleri olduğunu söyleyen Bravo, mesleği oyunculuk olmayan birini tercih edeceğini söylüyor. Setlerin bir çalışma yeri olduğunu ve bu nedenle profesyonel olmak istediğini söyleyen Bravo, tıpkı vakitte hayatta neyin olup olmayacağını iddia edemeyeceğini de ekliyor. Genelde çalışmalarında öyküye ve performansına odaklandığını söyleyen Bravo, hayranı ile bir münasebete sıcak bakıp bakmadığı sorulunca, “Pek hayranım yok bu yüzden bilemiyorum,” demişti. Son günlerde kendisine olan ilgiden sonra Bravo’nun bu fikrinin değiştiğine eminiz!

LUCAS BRAVO ‘EMILY IN PARIS’ TENKITLERI HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR?

Geçtiğimiz hafta Netflix’ten yayına giren ‘Emily In Paris’ Fransızları yanlış göstermesi sebebiyle birçok tenkit alıyor. Paris’te yaşayan Bravo hem seriyi hem de üretimci Darren Star’ın gerisinde durdu. “Darren sahiden bunları yaşamış zira Paris’te yaşıyormuş ve aslında Fransızca da konuşabiliyormuş. Bu yalnızca bir Amerikan bakış açısı değil tıpkı vakitte hakikaten bu durumu yaşayan birinin öyküsü. Bazen bizim bile içinde yaşadığımız için göremediği şeyleri öne çıkarmasını sevdim,” diyen Bravo, birebir vakitte serinin ‘Sex and the City’ dizisine benzetilmesi hakkında da yorum yaptı. “Çok ‘klişe’ duyulacağım lakin Sex and the City serisini çok seviyorum. Üst üste tekraren izledim. Arkadaşlarım bunun bir erkeğin izleyeceği şey olmadığını söylüyorlardı. Ben buna katılmıyorum. Bu gösteri sayesinde bayanlar hakkında çok şey öğrendim ve çok sevdim. Bu bitirince çok üzüldüğünüz gösterilerden biri,” diyen Bravo, ‘Sex and the City’ serisinde Aidan karakterinin tarafında olduğunu ekledi. “Aidan’ı sahiden çok seviyordum. O Carrie için uygun değildi ancak çok âlâ ve içten biriydi,” diyen Bravo, ‘Emily In Paris’ serisindeki karakterini de biraz Aidan’a benzettiğini söyledi. 

View this post on Instagram

????????@emilyinparis launches on October 2, only on @netflix

A post shared by L U C A S ???? B R A V O (@lucasnbravo) on Sep 1, 2020 at 8:34am PDT

Serinin ikinci dönemi hakkında Glamour mecmuasına ufak spoilerlar veren Bravo, “Gabriel’in hayatı Emily’den evvel üzücüydü. Ne istediğini biliyordu fakat buna nasıl ulaşacağını bilmiyordu. Kendisinin en güzel versiyonu nasıl olacağını bilemiyordu,” diyen Bravo, ikinci dönemde Gabriel’in büyük fırsatları olacağını itiraf etti. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir