TRAVIS SCOTT KIZI STORMİ’Yİ YETİŞTİRME TARZI HAKKINDA KONUŞTU

Apple Music’in Wav Radio programında Chase B. ile sohbet eden Travis Scott, ebeveyn olmak hakkında konuştu. Son zamanlardaki politik ve toplumsal iklimde ebeveynliğin çok daha kıymet kazandığını söyleyen Scott, bilhassa genç bir siyahi kız yetiştirirken özgüven, öz paha ve hayallerin çok kıymetli olduğunu belirtti. Kylie Jenner ile iki yaşındaki kızları Stormi hakkında konuşan Scott, “Genç siyahi kızlarımızı, bayanlarımızı muhafazanın artık çok daha kıymetli olduğunu düşünüyorum. Kendilerini taşıyabilme yetisine sahip olmalarına, dünyada nasıl yer edineceklerine, nasıl güçlü olacaklarına, asla korkmadan fikirler üretme konusunda bilgi sahibi olduklarına emin olmalıyız,” dedi. 

Yeni nesilin ‘saf vizyon’ olduğunu söyleyen Scott, gelecekteki insanların cinsiyetlerinden yahut ırklarından çekinmeden yaşamalarını istediğini belirtti. “Şimdi, daha evvel hiç olmadığı kadar geniş bir vizyona sahipler. Bu yalnızca bayanların yahut yalnızca erkeklerin yapabileceği kalıplardan çok daha öte. Onların saf vizyonları var,” diyen Scott, yeni jenerasyonun çok daha geniş bir bakış açısına sahip olduğunu vurguladı. 

Geçtiğimiz sene ayrılan Scott ve Jenner, Stormi’yi birlikte büyütme kararı almışlardı. Kızlarının değerli günleri için bir ortaya gelen ikili, en son Stormi’nin birinci okul günü için toplumsal medyadan bir paylaşım yapmışlardı. Şubat ayında Scott hakkında konuşan Jenner, “Çok hoş bir bağımız var. En yakın arkadaş üzereyiz. İkimiz de Stormi’yi çok seviyoruz ve onun için en uygunlarını istiyoruz,” demişti. Tıpkı vakitte Haziran ayında Babalar Günü için bir paylaşım yapan Jenner, Scott için ‘En Uygun Baba’ demişti. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir