Sonbahar Şal Modelleri

Sonbahar Şal Modelleri

Tesettür giyim koleksiyonunun ana ürünlerinden birisi olan şal modelleri, tesettür giyim markalarının moda anlayışındaki sade ve zariflik çizgisinin öne çıkmasıyla birlikte çok daha çağdaş bir yapıya kavuştuğunu belirtmek isterim. Özellikle son dönemlerde sade desenleri ile birleşen pratik bağlama teknikleri, sektördeki yeniliklerin önünün açılmasını sağlamıştır.

Genellikle düz modeller ve sade ağır renkler ile birleşen şal modelleri, mevsimsel moda anlayışıyla birlikte çok daha geniş kitlelere ulaşmayı başarıp tercih edilmektedir. 2019-2020 sezonunda da benzer renklerin öne çıktığı şal modelleri, kombin konusunda da oldukça şık sonuçlara imkân tanımaktadır. Özellikle oya işlemeli, narin ve göz yormayan detaylar ile renklenen tasarımları ile kişilerin dikkatini çekmektedir. Tesettür giyimde daha çok tercih edilenler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Kabarık manşonların yanı sıra birçok kombin ile uyum içerisinde olan tasarımların da yer bulduğu sonbahar şal modelleri 2019-2020 sezonunun kreasyonlarında yer bulmayı başardı. Bir çok elbise modeli ile uyum içerisinde olabilecek olan eşsiz tasarımları ile başarılı kitabet sağlayan şal modelleri, sonbahar ve kış aylarında birçok kişinin beğenisini kazanmıştır.

Gündelik giyim için tasarlanan modellerin yanı sıra iş hayatı ve özel günler için de başarılı trendlerin yer aldığı şal modelleri daha sade ve pastel renkler ile öne çıkıyor. Moda dünyasında 2019-2020 sezonunun modelleri renk kartelasında öne çıkan pastel renkler, şal modellerinde de benzer şekilde karşımıza çıkıyor.

Düz ve sade renkler ile tasarlanan sonbahar şal modelleri 2019-2020 sezonunun tesettür giyiminde birçok kombin yapılabilecek modellere sahip. Günlük giyimde dahil şık kombinler elde edebileceğiniz tasarımlar genellikle ince işlemeler, küçük ve şık detaylar ile dikkat çekerken, kendi tarzınızı yaratmanıza da imkân tanıyor.

Kumaş olarak da oldukça ferah bir tasarımlara sahip olan şal modelleri, sonbahar ve kış aylarında olduğu gibi bahar ve yaz ayları için de ideal bir seçim olduğu söylenilebilir. Bahar renklerinin de yer aldığı koleksiyonun en çok öne çıkan özelliği ise kombin konusunda geniş bir yelpazeye sahip olmasıdır. Resmî davetlerde ve gündelik kullanımda da geniş bir kullanım alanı sunduğunu bilmenizi isterim.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir