Sonbahar 2019-2020 Erkek Modası Trendleri

Sonbahar 2019-2020 Erkek Modası Trendleri

Bahar döneminin bitmesinin ardından kışlık kıyafetlerimize ve sonbahar 2019-2020 erkek modası trendlerine göz atma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız eğer güzel bir sonbahar kombini yapabiliriz birlikte… Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere koca bir bahar döneminin sonuna yaklaştık, bununla birlikte Sonbahara giriş yaparken günlük rutin olarak veyahut özel davetlere giderken neler giyeceğimiz konusunda maalesef zaman zaman kararsızlıklar yaşamaktayız. Peki, nasıl giyinmeliyiz? Bizi daha çok şık gösterecek kıyafet seçimi nelerdir?

Eğer konumuz  Erkek modası ise  takım elbiselerden bahsetmemek mümkün değil. Şık ve tarz görünmenizi sağlayan bir takım giymek için bunu gerektiren bir iş yapıyor olmanız veya bir davete katılıyor olmanız gerekmez! Takım elbiselerin erkekler üzerinde daha asil ve karizmatik göründüğünü bilmeniz yeterli. Ciddi görünümden midir bilinmez ama daha çok siyah, gri, lacivert gibi renkler daha sıklıkla tercih ediliyor. Fakat sonbahar 2019-2020 erkek modası koleksiyonlarında parlak pastel tonlar, turuncu, yeşil ve kareli modeller gibi çok daha cesur renkler yer alıyor. Keza bu senenin modasından biri olan parka ve yağmurluklar uzmanların da belirttiği gibi şık bir görünüm olduğu gibi takım elbisenin üzerine giyim konusunda iyi bir tarz olduğu söyleniliyor.

Son dönemlerde bazılarımızın daha sıklıkla tercih ettiği kot ceketler ise günden güne popülerlik kazanıyor. Birçok marka ve farklı kot ceket modelleri tasarlamış ve bunları gömlek ile kombinlemiş olanları sizi şık bir görünüm haline gelmenize yardımcı olacaktır.

Klasik bir giyim seviyor iseniz 2019-2020 erkek modası trendleri arasında en  çok tercih edilenlerden olan V yaka bir kazağın altına uygun bir gömlek giyebilirsiniz. Üzerine yakası kürklü bir mont tercih edebilirsiniz. Ayriyeten bu sezonun renleri konusunda mono krom renkler de trenlerde… Mono krom dediğimiz olay tek renk giyinmeniz yani siyah pantolon giyiyorsanız eğer üzerinize siyah bir kıyafet giymeniz yeterli olacaktır.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir