Şık Mutfak Dekorasyonu İçin Öneriler

Bir çok şeyin başlangıcı olarak iddia edilen yeni yılın gelişi ile birlikte sen de evine yenilikler katabilirsin. Evinizde yapabileceğiniz dekorasyon değişiklikleri ve tasarım inceliği ile hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Şık Mutfak Dekorasyonu İçin öneriler olarak derlediğimiz fikirlere muhakkak göz atmalısınız!

Amerikan Mutfak

Amerikan mutfakları modern mutfak olması ile birlikte birçok rahatlık imkanı da sağlıyor. Kahvaltı veyahut akşam yemeği yerken televizyon izleme gibi bir çok avantaja sahip oluyorsunuz. Ayrıca mutfak kısmında yapacağınız ışıklandırmalar ile birlikte harikulade görüntüler oluşturabilirsiniz.

Vintage Mutfak

Muazzam bir Vintage tarzı yansıtmak için detaylar bizler için daima önemlidir. Vintage mutfaklar daha sıklıkla aynı tarzda olan renklerle kendisini belli etmektedir. Özellikle pastel tonların daha çok öne çıktığını görmemiz mümkün. Ayrıca koyu renkli dekorasyon tasarımları ve loş aydınlatmalar ile mutfağınızda Vintage görünümü de oluşturabilirsiniz.

Country Mutfak

Evinizin ruhu olarak tanımlanacak mutfaklar, son zamanlarda sosyalleşme alanı olarak da kullanıldığını görüyoruz. Zevk ve bütçeye göre hareket edilip ardından Country mutfak tarzını oluşturabilirsiniz. Ayrıca mutfağınız da eskiye dair nostaljik eşyalar da bulundurabilirsiniz. Hoş görüntü oluşmasına sebebiyet verecektir.

Kendin Yap

Elinizin ev dekoruna yatkın olduğunu düşünüyorsanız eğer sizleri mutfağa alalım. Çeşitli ev dekorlarının daha sıklıkla bulunduğu alanlardan biri olan mutfaklar da ahşaplar üzerinden yapılabilecek bir çok eşya çıkarılabilir. Yaratıcı kişiliğe sahipseniz eğer elinizde yatkınsa güzel işler çıkaracağınızı düşünüyoruz. Özellikle meyve,sebzelikler elde ederek mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Modern Mutfak

Burada amaç mutfağınızda yer alan eşyalarınızı şık ve estetik göstermek değil. Modern kullanışlı ve fonksiyonel eşyalar ile donatabilirsiniz. Gereksiz olan ve kafa karıştıran eşyalarınız ile modern mutfak görünümü yakalamanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle gereksiz ve göze batan eşyalarınız dan kurtulup modern mutfak elde edebilirsiniz.

Pembe Mutfak

Özellikle çocuk ruhlu hanımların daha çok tercih ettiği pembe mutfaklar evinizde görkemli ve tatlı bir görüntü oluşturmasına sebebiyet veriyor. Monokrom renkte olması boğucu görünebilir fakat açık renk olduğu için boğucu kısmının ön algılardan oluştuğunu söyleyebiliriz. İsteğe göre eşyalarınızı düzenleyebilir perde, halı gibi eşyalarınızı sadece pembe renkten de oluşturabilirsiniz.

Renkli Mutfak

Daha sıklıkla mutfaklarımız da tek tip renkler kullanırız. Siyah ve gri renkler tarzında. Açık renkli eşyalarınız ile renkli mutfak görünümü de elde edebilirsiniz. Bu renkler ile birlikte mutfak seramiklerini de desenli veyahut renkli tasarımlardan yola çıkarak mutfağınıza düşünebilirsiniz. Nitekim mutfak değil de salon dekoru için kararsız olduğunuzu düşünüyorsanız eğer bir önce ki paylaşımda ki görselleri inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Şık Salon Dekorasyonu için 10 fikir önerisi!

Siyah Mutfak

Siyah rengin asaleti her yerde olduğu gibi mutfaklarımızda da mevcut konumda. Monokrom renkte siyah mutfaklar boğucu olduğu düşünülmektedir. Bu nedenle siyah eşyalarınız arasına gri veyahut başka renkteki eşyalarınız ile modern hale getirebilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ev dekorasyonu içerisinden dikkat çekici bölüm olarak banyolar son zamanlar da ön plan da gelmektedir. …

2 YORUM

  1. mutfağa ben de çok önem veririm bi evde.

  2. Siyah mutfağın halısına bayıldım. Böyle değerli içerikler üretmiş olduğunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.