Sergio Rossi’den yeni ayakkabı koleksiyonu: srTwenty

Ünlü İtalyan markası Sergio Rossi yeni ayakkabı koleksiyonu “srTwenty”yi Milano Moda Haftası’nda tanıttı. Markanın arşivinden aldığı ilhamla hazırlanan koleksiyon, modaseverleri 2000’lerin gösterişli cazibesini keşfetmeye çağırıyor.
 

Sergio Rossi’nin yeni koleksiyonu srTwenty, feminen tasarımı, kusursuz işçiliğiyle dikkat çekiyor. Küt burun ve kum saati topuk detayının öne çıktığı koleksiyonda stiletto’dan terliğe, bootie’lerden çizmelere pek çok model yer alıyor.

Koleksiyondaki ayakkabı ve çizmeler, markanın arşivinden çıkan Sergio Rossi logolu küçük geometrik metalik toka ve değerli kristallerle süslenmiş kare toka seçeneği ile göz kamaştırıyor.
 
Yeşil, mor ve pembe tonlarında parlak ipek saten ve kristal kare tokasıyla koleksiyonun imza modeli olan kum saati formlu topuklu pump’ların, 60 mm ve 90 mm olmak üzere iki farklı yükseklik seçeneği bulunuyor.

Deri ve ruganın sofistike kullanımıyla zamansızlığı vurgulayan çizmelerde ise siyah, nude ve bordo tonları karşımıza çıkıyor.

Bağcık detaylı burnu açık bootie’ler 2000’lerin modasının şık ve ilham veren duygusallığını anımsatıyor. Canlı renklerdeki terlik ve sandaletler, markanın imzası ikonik pump stilettolar “srTwenty” koleksiyonunun gözde modelleri arasında dikkat çekiyor.
 

Fotoğraf galerimizden yeni koleksiyona ait detayları görebileceğiniz Sergio Rossi’nin tasarımlarına, BEYMEN’lerden ve www.beymen.com adresinden ulaşabilirsiniz.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir