Piercing Trendleri

Özellikle yaz ayların da dikkat çeken aksesuarlardan biri olan piercinglerin kişiye cool bir hava kattığı gözlemlenmektedir. Keza son dönemler de vücut kısmının çeşitli yerlerin de görmeye başlar olduk. Moda severler tarafından her sezon olduğu gibi bu sezon da büyük ilgi gören piercingler bu sezon da kendine hazin bir yer edinmiş konumda. Vücut bölgesinde hangi kısımlar da kullanılması daha trend olduğuna dair gözlemler yaptık. Sizler de Piercing trendlerine göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

Göbek piercingi

Göbek piercingi oldukça modern ve hoş görüntü veriyor. Fakat bu tarz modelleri yaz ayların da yaptırmanız sizin açınızdan daha olumlu olacaktır. Çeşitli tasarımlar ile sizler de kendinize yeni tarz edinebilirsiniz. Özellikle yaz sıcakların da muhteşem bir yaz günün de bu piercingler ile harikulade gösterişler yakalayabilirsiniz.

Kulak piercingi

Kulak içine yapılan bu tasarımlar şüphesiz ki acısız ve risksiz kategorisin de yer alabilir. Ayrıca kulak piercinglerinin şöyle bir avantajı bulunuyor. Mikrop kapmasını engelleyebilmek adına kolayca çıkarıp dezenfekte edilebilir. Ayrıca yaz kış fark etmeksizin sizler de bu tarz piercingler düşünebilirsiniz.

Burun halka piercingi

Burun piercingleri daha çok özgüveni yüksek kişiler tarafından tercih edilmektedir. Sizler de kendinize yakışacağını düşündüğünüz piercingler ile muazzam gösterişler elde edebilirsiniz. Ayrıca kadınların yanı sıra erkeklerin de bu tarz piercingleri tercih ettiğini görebiliyoruz.

Diş ve dil piercingi

Marjinal görüntü isteğiniz doğrultusun da bu tarz modelleri düşünebilirsiniz. Fakat uygulayacağınız bölgeyi özenle seçmeniz sağlığınız bakımından faydalı olacaktır. Nitekim dil ve diş üzerine yapılacak olan piercingler daha sonrasın da rahatsızlık hissi verebilir.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir