NICKI MINAJ İLK BEBEĞİNİ DÜNYAYA GETİRDİ

Nicki Minaj resmi olarak bir anne! Bebeğin cinsiyeti ve ismi şimdi bilinmese de Minaj’ın TMZ’nin haberine nazaran Minaj, eşi Kenneth Petty ile birinci bebeklerini Çarşamba günü Los Angeles’ta dünyaya getirdi. Temmuz ayında Instagram üzerinden bir fotoğraf serisi ile gebe olduğu haberini duyuran Nicki Minaj, fotoğrafa “Hamileyim” yazmıştı. 

2020’nin başlarında hamilelik söylentileri başlarken, Twitter üzerinden bir hayranı Minaj’dan bir hamilelik fotoğrafı paylaşmasını istemişti. Hayranının sorusunu yanıtlayan Minaj, “Evet birkaç ay sonra. Dünya buna şimdi hazır değil,” diyerek söylentileri doğrulamıştı. 

Queen Radio’nun bir kısmına katılan Minaj, “Evlilik evrakımızı aldık,” diyerek Petty ile evlendiğini söylemişti. “Sanırım aradığım şey yalnızca mutluluktu. Memnun bir noktaya ulaşmak çok zordu. Artık ise oradayım ve kimse için bunun değişmesini istemiyorum,” diyen Minaj, evliliği ile çok keyifli olduğunun altını çizmişti. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epilatör nedir? Epilatör makinesi nasıl kullanılır? Epilatör kullanırken dikkat!

Son vakitlerin en çok araştırılan ve merak edilen epilatör makineler istenmeyen tüyleri gidermek için mucize bir sistem. Sizler de epilatör ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir