NEW ARRIVALS İLK KOLEKSİYONUNU SUNAR: WILD HORSES

New Arrivals markası Wild Horses adını verdiği ilk koleksiyonunda cesur, seksi ve zamansız parçalarıyla çiftlik yaşamına övgü niteliğindeki kampanya çekimiyle karşımıza çıkıyor. Markanın manifestosu adından da anlaşılacağı gibi düzenli olarak yeni gelecek ürünleri, farklı styling önerileriyle sunması.

Bir kadının farklı zaman ve durumlarda ihtiyacı olabilecek her türlü ürünü, düzenli aralıklarla satışa çıkaracak olan New Arrivals, Wild Horses koleksiyonunda güncel trendleri önemsediği kadar bir gardırobun olmazsa olmazı zamansız parçaları da yeni kalıplarla yorumluyor.

Floral desenli elbiseler mini boylar ve volan detayları ile tasarlanarak, şehirde gündüzden geceye farklı styling önerileriyle sürdürülebilir bir stil için kılavuz oluyor. Koleksiyonda göze çarpan bir başka desen olan hayvan desenli elbiselerin kalıbı ise vücudu en doğru proporsiyonda göstermek için tasarlanmış.

New Arrivals ilk kampanyasıyla, bizleri şehir yaşamından biraz uzaklaştırıp doğayla vakit geçirmeye davet ederken, kendine özgü bir stil ve estetikle de buluşturuyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir