Monapetra’dan Sevgililer Günü’ne özel telkari koleksiyon

Monapetra Jewelry tarafından aşkın zıtlığını ve bağlılığını bir bütün olarak ele alan “Ters Kalp”ler, gördüğümüz ve deneyimlediğimiz aşkın bize getirdiği yeniliklere farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor. Monapetra’nın Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Ters Kalp koleksiyonu telkari sanatına modern bir yorum getirerek farklı formlarda ve tasarımlarla karşımızda.

Monapetra Jewelry’nın tasarımları telkari işlemesiyle gelenekselliğini korurken, kulakta ters duran bir kalp küpe veya kolye ters köşe yaparak romantizmi ve zıtlığı beklenmedik bir şekilde karşımıza çıkarıyor. 
 

Tamamı 14 ayar altın üzeri 22 ayar altın kaplama olarak hazırlanan Ters Kalp koleksiyonu, yenilikçi formları ve özgür ruhuyla aşkı da yeniden tanımlıyor. 

Monapetra Jewelry ürünlerine monapetrajewelry.com dışında Beymen, Mae Zae, Simple Life mağazalarından; ayrıca Lidyana, Hipicon gibi online satış kanallarından ulaşabilirsiniz. 

Monapetra Ters Kalp Kolye (10,250TL)
14k altın üzeri 22k altın kaplama kolye
Zincir 14 ayar yeşil altın; bir kısmı siyah rodaj yapılmıştır.

Çiçek Küpe (Teki 750TL)
14k altın üzeri 22k altın kaplama küpe

Ters Kalp Küpe (Teki: 6750TL)
14k altın üzeri 22k altın kaplama küpe

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.