MIUCCIA PRADA GÜNE NASIL BAŞLIYOR?

Prada’nın sanal İlkbahar Yaz 2021 defilesinden evvel Miuccia Prada ve geçtiğimiz aylarda ortak Kreatif Yöneticiliği üstleneceği söylenen Raf Simons, Instagram’da bir soru-cevap konuşmasına katıldılar. Bu beklenmedik partnerliğin Prada’nın yeni devrinin açılışını yaptığını söyleyen Miuccia Prada, yeni koleksiyonun ilham kaynakları ile birlikte sıhhat sırrını açıkladı. 

View this post on Instagram

A post shared by Prada (@prada) on Feb 23, 2020 at 3:45am PST

“Güne başlarken ne içiyorsunuz?” sorusunu yanıtlayan Miuccia Prada, “Sıcak su,” dedi. “Annem bana güne başlarken birinci sıcak su ve sonra kahvaltı etmemi söylemişti. Bu hakikaten çok sağlıklı bir şey,” diyen Miuccia Prada, sabah rutinini anlattı. Miuccia Prada’nın kelamlarına ekleyen Raf Simons ise, “Ben bu bahiste çok berbatım. Sabah kahve ile başlayıp sonra tüm gün Coca-Cola Zero içiyorum,” dedi. 

View this post on Instagram

Questions you asked, answered by #MiucciaPrada and #RafSimons. Watch the conversation between the two co-creative directors following their debut together during #PradaSS21 Fashion Show on #Prada IGTV.

A post shared by Prada (@prada) on Sep 24, 2020 at 12:20pm PDT

Gisele Bündchen ve Naomi Campbell üzere birçok ünlünün tercih ettiği sıcak su rutinine kimi isimler ise biraz limon da ekliyor. Uzmanlar da güne suyla başlamanın sindirimi yatıştırdığını, deveranı artırdığını ve toksinlerden arındırdığını söylerken, sabahları sıcak su içmenin bedeninizin içi için sıcak bir duş üzere olduğunu belirtiyorlar. Istikrarları değiştiren ve aslında birçok vakit göz gerisi edilen bir düzgünleştirici olan su, yalnızca Miuccia Prada’nın değil herkesin sıhhat rutininde olmalı!

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir