Mirror Selfie

Mirror Selfie çekimlerinin en iyi yanlarından biride yardıma ihtiyaç duymadan fotoğraflarınızı kendi başınıza çekiyor olmanızdır. Tam bu esnada Charles-Guillaume Étienne‘nin bir sözü akıllara gelebilir. “Bir şeyi doğru yapmak istiyorsan eğer kendi başına yapmalısın. Aynadan çekilmiş olan selfie’ler moda severler ve ün kazanmış insanlar Adriana Lima ve Demi Lovato gibi ünlü kişiler tarafından popülerlik kazandığını söyleyebiliriz.

Aynadan Selfie Çekmenin İpuçları

1- Ne için Mirror Selfie’si Çektiğiniz Önemli:

Bu noktada özgün davranıp, kendi stilinizi yaratmanız size kalmış bir durum diyebiliriz. Ayrıca ayna karşısında poz bulmaya çalışmak ve bunların içlerinden en iyisini bulmak ayna selfie’lerinde çok daha kolay olacaktır. Eğer sosyal medya için selfie düşünüyorsanız ışığın nereden geldiğine dikkat etmelisiniz. Işık fotoğrafın kalitesinde en büyük etkenlerden biri olacaktır

2- Açıya Dikkat Edin:

Açı yakalamaya çalışırken dikkat etmeniz gerekenlerden biri üzerinizdeki aksesuarlar olduğunu bilmeniz gerekiyor. Fakat telefonu tutarken kolunuzun herhangi bir kıyafetinizi engellememesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizin için en iyi olanı deneyerek bulmanız sizin elinizde olan bir şeydir.

3- Her Zaman Tam Boy Almak Durumunda Değilsiniz:

Tam boy fotoğraf için aynanın çekeceğiniz fotoğrafa uygun olması gerekir. Ufak aynalarda daha şirin fotoğraflar elde ederken boy aynası diye tabir ettiğimiz aynalarda ise toplu fotoğraf çekimleri dahil yapabilirsiniz. Selfie yaparken dikkat edeceğiniz temel kavramlardan en önemli etkenler ışık, açı ve üzerinizdeki aksesuarların olduğunu unutmayın.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir