MILLIE BOBBY BROWN ‘GAME OF THRONES’ SEÇMELERİNE KATILMIŞ

Daima seçmeleri geçemeyerek reddedildikten sonra oyunculuktan vazgeçme kararı almayı planladığını söyleyen Millie Bobby Brown, mesleğinin başlarında ‘Game of Thrones’ seçmelerine de katıldığını itiraf etti. Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Brown, mesleğinin başlarındaki tecrübelerini anlattı. 

“Sanırım daima reddedilmek hevesimi kırıyordu, bunu herkese söylüyorum, dal 7/24 reddedilmeler ile dolu” diyen Brown, “Evetlerden evvel bir sürü hayırlar alıyorsunuz. Artık reklamlar için seçmelere gidiyordum lakin sonra ‘Game of Thrones’ seçmelerine katıldım ve bundan da hayır aldım. Sonra, ‘Bu çok güç,’ diye düşündüm zira aslında rolü nitekim çok istiyordum.” diye ekleyerek ‘Game of Thrones’ dizisindeki rolü alamadığını söyledi. 

View this post on Instagram

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on Jul 15, 2020 at 5:40pm PDT

16 yaşında olan Brown kısa bir müddet evvel HBO ‘Bear Island’ serisinde Lady Lyanna Mormont karakteri için uğraş ettiğini söylemişti. Bu rolü çok isteyip başarılı olamayacağını söyleyen Brown’un yerine İngiliz oyuncu Bella Ramsey seçilmişti. 

View this post on Instagram

We’re Not In Hawkins Anymore

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on Sep 30, 2019 at 9:06am PDT

“Son gayem Netflix’te ‘Montauk’ isimli diziydi,” diyen Brown, Jimmy Fallon’a seçmelerden iki ay sonra Skype görüşmesine çağırıldığını söyledi. “Onlarla bir Skype görüşmesi yaptım ve gerisi tarih,” diyen Brown, öncelerde ‘Montauk’ olarak isimlendirilen ‘Stranger Things’ dizisinin başrolünü aldı. ‘Stranger Things’ ile şöhret unvanına ulaşan Brown, genç yaşında yılmadan verdiği gayretin sonunda başarılı oldu. “Montauk bana katiyetle her şeyi yine yapmak için umut verdi,” diyen Brown, ‘Stranger Things’ dizisinin oyunculuk mesleğine yine olumlu bakmaya teşvik ettiğini belirtti. 

‘Stranger Things’ serisindeki Eleven karakteri ile birinci olarak 13 yaşında ve daha sonra 14 yaşında Emmy mükafatlarına aday olan Brown, aldığı tüm hayırlara karşın yeteneğini kanıtlamış oldu. Serinin hayranları ‘Stranger Things’ 4. Dönemini beklerken, şimdilik Millie Bobby Brown’un Netflix’teki ‘Enola Holmes’ sinemasındaki performansını izleyebilirsiniz…

View this post on Instagram

#EnolaHolmes September 23. Only on Netflix

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on Aug 18, 2020 at 6:00am PDT

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir