Mercedes-Benz Fashion Week 2020 Ceren Ocak Defilesi

Mercedes-Benz Fashion Week 2020 Ceren Ocak Defilesi İlkbahar/Yaz 2021 dönemi için ilhamını sokak modasından alan Ceren Ocak, koleksiyonundaki özel modüllerle tarzına güvenen ve sıradanlıktan uzak bayanlara hitap ediyor. Hacimli kollar, düşük bel pantolonlar, korsaj ayrıntılarının ön planda olduğu ve 20 görünümden oluşan yeni koleksiyonda denim, deri, keten, şifon üzere kumaşlar dikkat çekiyor. Birebir vakitte günlük tarzına tasarım dokunuşu katmak isteyen özgür ruhlu bayanlar için ülkü bu modüllerde siyah, beyaz, açık mavi ve bej renklere beyaz tonlarının yer aldığı batik desenler eşlik ediyor.

İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında her vakit plaj giysisine de yer veren Ceren Ocak, bu dönem argümanlı tasarım anlayışını bikini ve mayo modüllerinde da yansıtıyor. Bikinilerde karşımıza çıkan beden zincirlerinde yer alan nazar boncuğu, dört yapraklı yonca, baht kilitleri ve Fatima’nın Eli üzere semboller, çağdaş bayanların mistik istikametlerine gönderme yapıyor. Koleksiyonda bütün görünümleri ise Jaagravii küpeler ve Manc deri çantalar tamamlıyor.

Mercedes-Benz Fashion Week 2020 Ceren Ocak Defilesi
Mercedes-Benz Fashion Week 2020 Ceren Ocak Defilesi

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.