MASKESİZ KRALİÇE

Kraliçe II. Elizabeth’i Zoom konferansları dışında görmemizin üzerinden 11 ay geçti! Artık ise sahnelere geri dönüş yapan 94 yaşındaki Kraliçe, torunu Prens William ile Wiltshire, İngiltere’deki Defence Science and Technology Laboratuvarına bir ziyaret gerçekleştirdi. Pembe bir ceket, şapka ve siyah loafer giyen Kraliçe II. Elizabeth’in tarzındaki eksik maskeydi!

ITV News’tan kraliyet gazetecisi Chris Ship’in haberine nazaran Buckingham Sarayı bu seyahatin çok özel olduğunu bu nedenle Kraliçe’nin maske takması gerekmediğini açıkladı. “Buckingham Sarayı, hekimlere danıştıktan sonra Kraliçe’nin ve Prens William’ın maske takmaması gerektiğini belirttiler,” diyen Chris Ship, tıpkı vakitte yerdeki herkesin COVID-19 testlerinin negatif olduğunu söyledi. Beşerler Kraliçe’nin güvenliğinden endişelenirken tıpkı vakitte Kraliyet Ailesinin önlemsiz gezmesi toplumsal medyada hayli tenkit topladı. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epilatör nedir? Epilatör makinesi nasıl kullanılır? Epilatör kullanırken dikkat!

Son vakitlerin en çok araştırılan ve merak edilen epilatör makineler istenmeyen tüyleri gidermek için mucize bir sistem. Sizler de epilatör ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir