MANGO RAHATLIĞA DAVET EDİYOR

Mango’nun, yeni olağan konseptine dayanan, bayan ve erkek için Comfy koleksiyonunun ikincisi olan Every -Wear,  evdeymiş üzere rahat… Birebir vakitte dışarıdaymış üzere şık anlayışına dayanıyor.  Evde daha fazla vakit geçiriyoruz, konuttan çalışmak hayatımızın bir modülü oldu ve açık hava aktivitelerimiz değişti. Müşterilerimizin gereksinimlerine en âlâ yanıtı verebilmek emeliyle, Mango, hem meskendeki hem de dışarıdaki faaliyetlere ayak uydurabilecek bu kullanışlı eserleri satışa sunuyor. Bu koleksiyonun hedefi, görünümlerin zahmetsiz ve hepsinden kıymetlisi rahat olmasıdır. Günümüzde, kıyafet kodları git gide kaybolarak, yerini gardıroplarımızda süratle artan Casual giysi stiline bırakıyor.

Matteo Montanari, doğal ve spontane bir bakış açısıyla, modeller Malika El Maslouhi ve Vincent LaCrocq’u çeşitli aktiviteleri yaparken fotoğraflıyor: Konutta çalışırken, köpeği gezdirirken, alışverişten dönerken, parkta yürürken, salonda dinlenirken… Başroller, görünümlerinin konutlarından farklı yerlere nasıl rahatça adapte olduğunu gösterdikleri, bir dizi rutin aktivite ile objektiflere yansıyor. Homewear, activewear ve streetwear harika bir halde birleşerek, her vakit işe yarayan kombinler haline geliyor.

Koleksiyondaki dizaynlar yumuşak dokular ve rahat silüetlerden oluşuyor. Erkekler için kazak ve bol pantolon üzere klâsik triko mesken giysi üslupları ile pamuklu tişörtler ve jogger pantolonlar; bayanlar için küçük triko kıyafetler, taytlar ve rahat, spor, kısa bluzlar göze çarpıyor. Bir de bu kesimler, hem bayanların hem de erkeklerin dış yer görünümlerine şık bir dokunuş katan, özel dikim maksi paltolar, anoraklar ve spor ayakkabılarla kombinlenince görünümler daha da şık oluyor.

Aksesuarlar; daha fazla fonksiyonellik, stil içererek görünümlere daha fazla kombin imkanı tanıyor ve başrolde yer alıyor. Temel ögelerden biri olan tüylü kumaşlar, çeşitli sandalet, terlik, çanta ve şapkalarda göze çarpıyor. Bu yumuşak ve süngersi aksesuarlar son trend ve aksesuarlara karakter katıyor. Her şeyin içine sığdığı maxi puffer çantalar da bu koleksiyonun olmazsa olmazı. Farklı pastel renklerde çorap, atkı ve şapka üzere yün, pratik aksesuarlar da sonbahar için sunulan bu koleksiyonda yerini alıyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir