MANGO MAN IMPROVED KOLEKSİYONU YENİLENDİ!

Mango Man’in özel niteliklere sahip akıllı kumaşlarla yapılan ve şehir yaşamında erkeklerin karşılaşabileceği tüm zorluklarla başa çıkabilmek için tasarlanan ikinci IMPROVED koleksiyonu teknoloji, minimalist siluetler ve lacivert, kömür grisi ve beyaz gibi renklerde hayat bulan çağdaş tarzların bir karışımı.

Koleksiyonda, kırışıklığa dayanıklı ceketler, her an kusursuz ve yumuşak kalan polo gömlekler ile pantolonlar ve optimum geçirgenlik sağlayan ve vücudu ideal sıcaklıkta tutan, yüksek performanslı liflere sahip, ısı düzenleyici sweatshirt’lerden oluşuyor. IMPROVED koleksiyonundaki tüm parçalar, rüzgara dayanıklı, evde yıkanabilir ve su geçirmez olduğundan her şeyi kontrol altında tutuyor.

Daniel Riera’nın objektifinden yansıyan kampanya görüntülerinde, Barselona’nın kentsel manzarasında Mathias Lauridsen, Alpha Dia ve Matthew Bell isimli modeller yer alıyor.

Improved koleksiyonu 7 Eylül’de İspanya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Portekiz, Hollanda, Rusya, ABD ve Birleşik Krallık’taki seçili mağazalarda ve aynı zamanda tüm dünyada online olarak satışa sunulacak.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.