LEGALLY BLONDE 3 HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Uzun bir müddettir ‘Legally Blonde’ sinemasının üçüncüsü bir hayal olarak havada duruyordu. Reese Witherspoon’un başrolde olduğu ‘Legally Blonde ‘ sinema serisinde Kaliforniyalı bir ‘Sorority’ öğrencisi, Harvard Law School’a girmeyi başarıyor ve akabinde Washington’a gidiyor. Her kızın istediğine erişebileceğini eğlenceli bir formda anlatan sinema serisinin üçüncü sineması hayali artık gerçek oluyor!

LEGALLY BLONDE 3 HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY
LEGALLY BLONDE 3 HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Reese Witherspoon Legally Blonde Sinemasında (MGM Studios)

Ekim 2015’te üçüncü bir sinema fikri için “Bence bu kusursuz olurdu.” diyen Reese Witherspoon, “Bence Elle’in bu günlerde neler yaptığını görmeye hazırız. Son yıllarda birçok senarist farklı kıssalar yazdı. Bu bence şu sıralar kusursuz bir bahis olur zira artık bayanların siyasetteki yeri çok daha kıymetli ve aslında daha da vurgulanmalı. Yüksek Mahkemede yahut Lider yarışında lan bir bayanı izlemek mükemmel olurdu,” diye eklemişti. Daha sonra 2017’de umudunu kaybetmeyen Witherspoon, E! News’a “Bunun üzerine düşündük. Lakin çok akıllı birinin çok fevkalade bir fikir ile gelmesini bekliyorum ve akabinde çalışmalara başlayabiliriz.” demişti.

 

 

Görünen o ki Witherspoon’un beklediği kıssa sonunda geldi! Haziran 2018’de havuzda bir paylaşım yapan Reese Witherspoon, “Bu gerçek… #LegallyBlonde3” diyerek serinin üçüncü sinemasının geldiğini açıklamıştı.

Yeni sinema hakkında şimdi fazla bir bilgimiz olmasa da MGM Studios, yayın tarihinin Mayıs 2022 olduğunu Twitter üzerinden duyurdu. “Elle Woods geri döndü! Legally Blonde 3 Mayıs 2022’de geliyor,” yazan MGM Studios, ‘Legally Blonde’ hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

Reese Witherspoon Ve Luke Wilson Legally Blonde Sinemasında (MGM Studios)

Takıma gelecek olursak, Reese Witherspoon mutlaka Elle Woods karakterine geri dönüyor lakin şu noktada Witherspoon’a eşlik edecek isimler muhakkak değil. Ekim 2019’da Entertainment Tonight’a konuşan Witherspoon, “Henüz projenin imal basamağındayız. Jennifer Coolidge, Luke Wilson ve Selma Blair’i çok seviyorum ve insanların çok sevdiği birçok karakter var. Şayet bu sineması çekersek umarım hepsi geri döner.” demişti.

Paulette karakterini canlandıran Coolidge ise, “Üçüncü sinemaya başlandığını duydum lakin vakit çizelgesini bilmiyorum. Lakin şayet sorarlarsa mutlaka kabul ederim,” demişti. Mayıs 2020’de Entertainment Tonight’a konuşan Wilson ise, “Reese ile bu mevzuyu konuşmadım lakin her vakit bir kadro söylentiler duyuyorum. Resmi bir şey duymadım fakat mutlaka bir sinema daha çekmek isterim. Reese’in oynadığı karakter çok komikti ve şimdilerde ise ikonik bir figür haline geldi,” demişti.

 

Sanal olarak Ekim 2020’de yine buluşan ‘Legally Blonde’ takımı, ‘World Central Kitchen’ için Zoom üzerinden bir konuşmaya katılmışlardı. Elle Woods karakterinin tesirini anlatan Witherspoon, “Hiçbirimizin bu sinemanın böylesine tanınan olacağını yahut dünya genelinde genç kızlara ilham kaynağı olacağını varsayım etmiyorduk. Tüm dünyayı geziyorum ve her vakit insanların bana söylediği sinema Legally Blonde. Ve bu aslında nitekim kalbime dokunuyor zira birçok genç kız ‘Elle Woods sebebiyle hukuk okumaya karar verdim,’ diyor. Bu da bence şahane,” dedi.

Reese Witherspoon Legally Blonde Sinemasında (MGM Studios)

18 Mayıs 2020’de Entertainment Tonight’ın haberine nazaran yeni sinemanın senaryosunu Mindy Kaling ve Dan Goor üstlenecek. Instagram üzerinden ‘Legally Blonde 3’ sinemasının senaryosunu yazdığını doğrulayan Kaling, “Sonunda Elle Woods hayran senaryolarım bir işe yarayacak! Arkadaşlarım Reese Witherspoon ve Dan Goor ile bu sinema üzerinde çalışacağım için çok heyecanlıyım. Elle Woods ikonik ve tıpkı vakitte feminen ve akıllı olabileceğiniz kanıtlayan bir karakter,” yazmıştı. Kaling’in paylaşımına yorum yapan Reese Witherspoon ise “Muhteşem haber bildirisi! Kimi şeylerin olması gerekiyor. Mindy Kaling ve Dan Goor’un Legally Blonde 3’ü yazmasından heyecan duyuyorum. Elle Woods bunu doğruluyor,” yazmıştı.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yaz aylarında hangi uygulamalardan uzak durulmalıdır?

Estetik cerrahi için mevsimsel zamanlama şartları yoktur. Lakin serin bir yerde kalırsanız göğüs ameliyatı, karın germe ve liposuction üzere ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.