KONFORLU BİR DÜNYA: ACADEMIA SONBAHAR-KIŞ 2020-21 KOLEKSİYONU

Yalınlığın yüksek zevkini formlara yansıtan koleksiyon, militer ve ütiliter temalardan ilham alan vakti genişletilmiş tahliller sunuyor. Koleksiyonun feminen ayrıntıları ise dikkat cazibeli ve özgür bir dünya kurguluyor.

Academia ile özdeşleşen tezat birliktelikler ile beslenen hibrit dizaynlar; kaban ceketlerden dönemin yeni anlatımı ütiliter panço yağmurluğa, teknik kumaşlarla işlenmiş romantik formlardan satenlerle birleşen sweatshirt elbiselere kadar pek çok eserde karşımıza çıkıyor.

Militer temanın siyahtan rol çalan hakileri ve farklı anlatımlarla dinamik bir kimlik kazanan gri tonları, dönemin dikkat cazip renkleri oluşturuyor. Tadımlık kırmızı, bordo ve mor renkler ise punk halleriyle koleksiyonun gücünü yükseltiyor. Retro dokunuşlarla öne çıkan denim kümesi, özgünlük peşinde olan Academia Kadını’nın yeni vazgeçilmezleri ortasında yer alıyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir