Kızlar İçin Makyaj Önerileri

Genç kızlar duru güzelliğini ortaya çıkarmaları adına doğru makyaj tekniğinin uygulaması gerekiyor. Makyaj yaparken fondoten ya da pudrayı çok abartarak kullanmayın. Cildinize çok hafif dokunuşlar yaparak sürebilirsiniz. Kızların tercih edebileceği makyaj önerileri daha çok günlük yaşama uygun olması gerekir. Bu sebepten dolayı göze oldukça hoş ve sade görünmek adına dudak parlatıcıları kullanabilirsiniz. Çünkü mat ya da diğer akışkan rujlar abartılı durmanıza neden olabilir. Bu yüzden dolayı daha çok parlatıcıları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Eyeliner ya da göz kalemi kullanmanıza gerek yok. Dudak parlatıcının yanı sıra kirpiklerinize de rimel sürerek oldukça hoş görünebilirsiniz. Yanaklarınızda ki pembemsi güzelliği ön plana çıkarmak adına pembe ya da şeftali tonlarında ki allığı tercih edebilirsiniz. Bu yazımızda kızlar için makyaj önerileri resimleri sizin için paylaşmış bulunuyoruz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Doğal Makyaj Nasıl Yapılır?

Yapacağınız doğal makyajlar ile harikulade farkındalık oluşturmak için size vereceğiniz tüyoları muhakkak dikkate almalısınız. Özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.