KIRMIZI HALI İLHAMI: PRONOVIAS 2021 KOLEKSİYONU

Pronovias, kırmızı halıdaki ihtişamıyla tüm dünyaya ilham olan ve modaya yön veren film prömiyerlerini yeni koleksiyonuna taşıdı. Pronovias Grup Artistik Direktörü Alessandra Rinaudo’nun bu cazibeden esinlenerek farklı tasarımlar oluşturduğu Pronovias ve Pronovias Privee koleksiyonları, her kadına kendi filminin prömiyerinde yıldız olmayı sunuyor.

‘Première’ koleksiyonunu Atelier Pronovias, Pronovias ve Pronovias Privee markalarının her biri eşsiz ve kendi tarzlarında yorumluyor.

KIRMIZI HALI İLHAMI 

Yeni Pronovias ‘Premiere’ koleksiyonunda Hollywood kırmızı halı filmlerinden esinlenen tasarımlar bulunuyor. Koleksiyonu tamamlayan ve bütünlük yaratan detaylarda, feminen siluetler öne çıkıyor. Eteklerinde organze detaylı, transparan yakalı ve krepe ile dikkatlice yerleştirilmiş dantel panellerle harmanlanan uzun kollar, zarif ve şık bir hareket yaratan boyun çizgileri, straplez kesimler koleksiyon unsurları arasında. Kırmızı halının figürlerinden boyun çizgileri, çarpıcı ayrıntılar ve yalın tasarımlarda, narin dantel paneller elbiselere ince bir hareket hissi verdiği ‘Boho’ stili, öne çıkıyor.

Yeni Pronovias Privée ‘Première Koleksiyonu 

Yeni Pronovias Privée ‘Première’ koleksiyonu, Hollywood’un efsanevi kadın karakterlerine atıfta bulunuyor. Koleksiyon özenle hazırlanmış iç yapısı ve katmanlı tasarımı ile daha yumuşak, daha hafif tasarımlardan oluşuyor. 

Elbiseler, tül fırfır, plumetis, tül etek, hacimli etek ve uzun trenler gibi çeşitli seçeneklerle çok çeşitli şekil ve hacimlerde bulunuyor. Soyut dantel tasarımlar ile zamansız prenses silueti güncelleniyor. Tasarımcı, narin nakış ile transparan yakaları ve hacimli etekleri koleksiyona katıyor. Boyun çizgileri her tasarıma benzersiz bir kalite katarken yüzü öne çıkarıyor. 3 boyutlu çiçek işlemeleri tasarımlara farklı bir boyut katıyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.