KÉRASTASE YAZIN YIPRANAN SAÇLARA ÖZEL BAKIM RİTÜELİ SUNUYOR

Kérastase’in en sevilen bakım serilerinden Fusio Scrub ve Fusio Dose eserlerini deneyimlemek için salonlarda kendinizi profesyonel ellere teslim etmenin vakti geldi. 5 farklı konsantre, 6 farklı booster (destekleyici) içeren Fusio Dose serisi, yalnızca 5 dakikada saçınızın gereksinimlerine nazaran şahsileştirilmiş bir bakım tecrübesi sunuyor, hafif yapıdaki formülü ile saçlarda tartı hissi bırakmadan saçta gözle görülür sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. 

Yalnızca salonlarda yapılan Fusio-Dose Ekspress bakım sırasında, öncelikle kişinin saç yapısına nazaran neye muhtaçlığı olduğunu belirleniyor. Kuru, hasar görmüş, boyalı, ince ya da zayıf ve kırılmış saçların gereksinimlerine nazaran farklı başka hazırlanmış beş farklı konsantreden biri seçildikten sonra saçların ikincil problemine ve nasıl görünmesini istediğine odaklanılıyor. Destekleyici 6 eser ortasından birini tercih ederek profesyonel ortamda, kendine özel hazırlanmış karışım, kişinin saçlarına uygulanır ve sadece 5 dakika bekletilerek istenilen sonuca ulaşılıyor.  

Dilerseniz konutta de rahatlıkla uygulayabileceğiniz Fusio-Scrub saç peelingleri ise, profesyonel kuaförler tarafından özel yağlarla karıştırılarak salonda uygulandığında spa tecrübesi tesiri yaratıyor. Fusio-Scrub sağlıklı bir saç, sağlıklı bir baş derisiyle mümkündür inancıyla yola çıkarak, baş derisinde derin bir paklık sağlamayı ve bayanlara istedikleri sağlıklı saçları sunmayı amaçlıyor. Özel kokulu yağlar ile bir ortaya getirilerek, saçta detoks tesiri yaratıyor.

 

Salon tecrübesinde, yağlı saçlar için deniz tuzu içeren güç verici Scrub Energisant ve hassas saç derisi için yatıştırıcı tesiri olan Scrub Apaisant olmak üzere iki farklı peeling ortasından biri seçiliyor. Tarçın, sandal ağacı ve nane şekeri notalarıyla zenginleştirilmiş, üç farklı yağdan biri ile karıştırılarak saça masaj yaparak uygulanıyor. Uygulama sonucunda saçlar 3 kat daha fazla arınır ve 6 kat daha hacimli bir görünüme kavuşuyor.

Fusio-Scrub saç peelinglerini konutta uygulamak için ise birinci adımda saç tipinize uygun peeling seçiminizi yapın. Daha sonra pak saçlarınıza haftada 1 yahut 2 defa olmak üzere saçınıza uygulayabilirsiniz. Saç derisini arındırma ve temizleme misyonu gören bu peelingleri kullandığınız günlerde şampuan kullanmanıza gerek olmaz.  

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Erken Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı 5 İpucu Erken yaşlanma aksisi cilt bakımı nasıl yapılır

Erken Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakımı 5 İpucu Erken yaşlanma aksisi cilt bakımı nasıl yapılır

Erken yaşlanma aksisi cilt bakımı tekliflerimizle erken cilt kırışıklıklarına veda edebilirsiniz. Daha genç görünen bir cilde sahip olmak için ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir