Karantinada Deneyebileceğiniz Eyeliner Teknikleri

Karantina dönemleriniz de yeni makyaj trendleri ile vakit geçirmeye ne dersiniz? Ayrıca birbirinden şık makyaj trendlerinin arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Sosyal medyada birçok beğeni ve takip kitlesi oluşmasını sağlayan makyaj bölümün içerisinden eyelinerin söz konusu olmaya başladığını söyleyebiliriz. Gerek klasik gerekse neon eyeliner olmak üzere artık ikisi için de uğraşacak vaktinizin olduğunu düşünüyorum. Sosyal medyada en çok konuşulan karantinada deneyebileceğiniz eyeliner tekniklerini siz değerli takipçilerimiz için derledik. İlham alacağınızı düşündüğümüz görsellere göz atarak güzellik sırları edinebilirsiniz.

Eyeliner nasıl sürülür?

Uygulamaya başlarken gözünüz de bir çizgi belirleyip o çizgi de isteğiniz doğrultusunda bir yay çizin. Sonrasında düz çizgiyle kapatın. Göz pınarınız ile bağlantılı olacak şekilde ve taşırmayacak biçimde uygulamayı tamamlayabilirsiniz. Ayrıca makyaj öncesi nude krem far uygulaması yaparak makyajınızın uzun süreli bozulmamasını sağlayabilirsiniz. Maybelline new york krem farını kullanabilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SONBAHAR KIŞ 2020 ŞAPKA TRENDLERİ

Kötü saç günü mü yaşıyorsunuz? Endişeye gerek yok! Sonbahar Kış 2020 şapka trendleri arasında çözüm olabilecek sınırsız opsiyon var. Farklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir