Kapüşonlu Üst Giyim Modasına Devam

Sonbahar ve kış aylarının en gerekli kostümleri arasında kapüşonlu sweatshirtler yer alıyor. Montlar, kabanlar, kazak ve sweatlerde vazgeçilmeyen kapüşon formu bu sezon tuniklerde de sıklıkla kullanılıyor.

Günlük giyim ve spor giyim trendleri uzun, salaş ve kapüşonlu üst giyim ürünleriyle renkleniyor. Tesettür giyimde de kapüşonlu, spor tunikler ve spor kıyafetler birbirinden canlı renkler ve net simetrili desenlerle yer alıyor.

Kapüşonlu Eşofman Takımları

Spor kombinlerinde taytların çok tutması, üst giyimde daha bol ve daha uzun sweatshirtlerin yapılmasını sağlıyor. Spor yaparken, yürüyüşe çıkarken veya gezinti için rahatlığın ön planda tutulması, uzun ve ekstra salaş üst giyim konseptlerinin daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Yeni sezonda kapüşon eklentisi de daha büyük boyutlarda tutularak hem saçların daha rahat olması hem de tesettür giyimde eşarp üzerine de kullanılabilmesi için salaş, rahat ve daha geniş hazırlanıyor.

Kapüşonlu Ceketler

Yakasız kabanlar içine genellikle kapüşonlu sweat giyilerek çözüm bulunuyordu. 2019 kış sezonunda ise kaba kesim dizayn edilen kışlık ceket modellerine kalıp formda kapüşonlar ekleniyor. Özellikle çoban kumaşı ya da aba kumaş olarak bilinen kalın ve sıcacık kumaşlar, daha minimal boyutlarda kesilerek kapüşünlu olarak, sokak modasına renk katıyor.

Kadın ve erkek ceketlerinde uzun boylar, geniş kesimler, canlı renkler ve kapüşon moda stilleri ve vitrinlere canlılık katıyor. Üstelik fularlar, şallar ve kocaman atkılar yine çok moda.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir