Harry Potter’ın Büyülü Dünyası Pandora’da

Yüksek kalitede, elde tamamlanmış mücevherleri ulaşılabilir fiyatlarla sunan dünyaca ünlü marka Pandora, Warner Bros. işbirliği ile Harry Potter temalı mücevherlerini sevenleriyle buluşturuyor.
Harry Potter’ın gizemli dünyasından tanıdığımız karakterleri ve sembolleri yeniden yorumlayan Pandora, sallantılı gümüş charm’lar, kolye uçları ve bileklikten oluşan kapsül koleksiyonu ile sizi içinizdeki sihri keşfetmeye davet ediyor.
 

 
Pandora’nın 12 parçalık özel Harry Potter koleksiyonunda, dünyaca ünlü roman ve film serisinin ana karakterleri Harry Potter, Hermione Granger ve Ron Weasley charm’larının yanı sıra Hogwarts Şatosu, Elf Dobby ve sınırlı sayıda üretilen Golden Snitch kolye uçları dikkat çekiyor.
 

Koleksiyonda özellikle Harry Potter tutkunlarını heyecanlandıracak, Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu Gryffindor ve Slytherin binalarının, en ince detaylarıyla düşünülmüş ve her binanın kendi rengindeki kristallerle süslenmiş sallantılı gümüş charm’ları yer alıyor.
 

Pandora’nın Yaratıcı Başkanı Stephen Fairchild koleksiyonu için şu açıklamalarda bulunuyor:

Harry Potter, uzun yıllardır insanlara mutluluk yayıyor ve onları sihrin varlığına inandırıyor. Harry Potter’ın hikayesindeki arkadaşlık, sevgi ve cesaret, Pandora’nın uzun süredir beklenen yeni koleksiyonunda öne çıkıyor. Tüm dünyadaki Harry Potter sevenlere bu koleksiyonu sunmaktan mutluluk duyuyoruz!”
 
Dünyaca ünlü yazar J.K Rowling’in ikonik karakterlerinden ilham alan Pandora Kreatif Direktörleri Francesco Terzo and A. Filippo Ficarelli, kapsül koleksiyonda Harry Potter’ın serüveninin önemli karakterlerini ve anlarını simgeleyen 925 ayar gümüş charm’lar ve Pandora Shine kolye uçları yer alıyor. Koleksiyonun en önemli parçalarından Golden Snitch bilekliği ,seikonik charm’larla birleştirerek, Harry Potter tutkunuzu stilinize yansıtmaya imkan veriyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.