Güliz Baydemir ile Nuh’un Gemisi Resim Atölyesi

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 8 Şubat Cumartesi günü sanatçı Güliz Baydemir’in çocuklar için düzenleyeceği ‘Nuh’un Gemisi Resim Atölyesi’ne ev sahipliği yapacak. Çocuklar kolaj tekniği ile hayvan figürlerini kullanarak Nuh’un Gemisi’ni yapacaklar.

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery’de, ‘Nuh’un Gemisi’ sergisi kapsamında sanatçı Güliz Baydemir ile 7-12 yaş aralığındaki çocuklarla atölye çalışması düzenlenecek. Resim atölyesinde kolaj tekniği kullanılarak Nuh’un Gemisi üzerine hayvanları yerleştirerek her çocuk kendi Nuh’un Gemisi’ni yapacak.

Küratörlüğünü Kenan Bahadır Derre’nin üstlendiği ve resimlerinde rüya mekanlar yaratarak çağımız toplumuna ayna tutan sanatçı Güliz Baydemir’in, ‘Nuh’un Gemisi’ isimli sergisi, 29 Şubat 2020 tarihine kadar Trump Alışveriş Merkezi B3 katında bulunan Trump Art Gallery’de ziyaret edilebilir. Sanatçı, Nuh’un Gemisi efsanesinden yola çıkarak oluşturduğu seride; fantastik bir atmosfer içerisinde doğa görünümlerini, insan ve çeşitli hayvan figürlerini kurguluyor, tuvallerinde yeni bir dünya sunuyor.
 

Atölye 8 Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak. Atölyeye katılım ücretsiz olacak ancak etkinlik öncesinde ön kayıt yaptırılması gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt: trumpalisverismerkezi.com – 0212 348 78 67

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020’NİN DİKKAT ÇEKEN 20 BELGESELİ

Bu yılın neyin yılı olduğunu bir sefer daha hatırlatarak moralinizi bozmak istemiyoruz. Bu nedenle müspet taraftan bakacak olursak 2020’nin ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir