GUCCI GARDEN SANAL TURU

Gucci Garden Sanal Turu adeta çağdaş bir büyülü kutu.

Bu deneyimi ekranda yaşayabilecek olan izleyiciler, özel odalara, objelere, atmosfere ve Alessandro Michele tarafından yaratılan Floransa’daki Piazza Della Signoria sergilerine sınırsız erişime sahip olacaklar.

 

Gucci Garden Kitapçısı (Gucci)

Acele etmenize gerek olmayan bu sanal turda kalabalık ile mücadele etmeden odaları, merdivenleri ve koridorları gezebileceksiniz. Boğuk ayak seslerinin geldiği giriş katında butiği ve kitapçıyı keşfederken Galleria’nın olduğu ikinci ve üçüncü katlara doğru çıkarken adeta çiçekli duvar kağıtlarının ardında gizlenen ve yüzyılın sonunda saat ustaları tarafından yapılan mekanik kuşlar ile ağaç dallarının hışırtısını ve cıvıl cıvıl kuş seslerini duyacaksınız. 

Gucci Garden Butiği (Gucci)

İzlemeniz gereken ve önceden belirlenmiş bir yol yok. Koltuğunuzun veya çalışma masanızın rahatlığından dilediğiniz hızda ve yavaşlıkta mekanları keşfe çıkabilirsiniz. İstediğiniz yere göz atabilir, şaşkınlıkla izleyebilir, hikayeleri ve panel metnini okuyabilir hatta geri dönüp bir kez daha yolculuğa çıkabilirsiniz. Daha önce hiç görülmemiş bir parçanın hayal gücünüzü yeniden harekete geçirmesine izin verin. Katlar arasında ileri geri atlayın!

Gucci Garden Galleria Sergi Odaları (Gucci)

İnternette yapacağınız bu yolculuk Gucci hikayesinin perdelerini aralarken aynı zamanda markanın tarihi ile etkilenmenizi, modanın büyüsünü yeniden keşfetmenizi, hayal gücünüzü harekete getiren şeyleri bulmanızı ve her parçanın detaylı bilgileri ve anlatımları ile yeni yolculuklara çıkmanızı sağlıyor. Çağdaş sanat severler bu yolculukta birçok yeni şey keşfederken, alışveriş aşıkları ise bu hayali yolculukta Gucci Garden için tasarlanan ancak artık bu sanal tur adına email veya telefon üzerinden satın alınabilen kart postallar ve hediyelik eşyalar toplayabilecekler. Gucci Garden sanat turunun ardından bir sonraki ziyaretinizi fiziksel olarak gerçekleştirmek isteyebilirsiniz! 

Gucci Garden Sanal Turuna: https://virtualtourguccigarden.gucci.com/ sitesinden ulaşabilirsiniz…

.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir