Falconeri’nin yüzü Irina Shayk’ın mesken halleri

Falconeri’nin sonbahar-kış 2020-21 koleksiyonunun dijitaldeki yüzü olan dünyaca ünlü model Irına Shayk toplumsal medyasından samimi mesken hallerini paylaştı.

Falconeri’nin süveter koleksiyonuna dikkat çeken proje, kumaşların kalitesini ve ince ayrıntıları da gözler önüne seriyor. Sıcaklık ve yumuşaklık hissiyatı yayan Irına Shayk’ın fotoğrafları, markanın en yüksek kaliteye sahip elyaflarına dikkat çekiyor. Falconeri, doğal elyafları ve kaşmiri sevenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.
 

İtalyan DNA’sını her şeyiyle yansıtan Falconeri’nin en temel ideolojisi; en yüksek kalitedeki kaşmiri en ulaşılabilir fiyatlar ile sunmak.

2009 yılında Calzedonia Group’un bünyesine katılan Falconeri, vakitsiz modülleri, yüksek kalite anlayışı ve sadeliği ile dikkat çekiyor. Kaşmirden triko eserlere hem bayanlar, hem erkekler için geniş bir koleksiyona sahip olan Falconeri doğal elyaflar kullanarak kalite anlayışını her vakit ön planda tutuyor.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir