Evleniyorum Kilo Vermem Lazım ! Gelinlik Diyeti

Mobilya bakmak, düğün yeri seçmek, davetiye bastırmak, gelinlik bulmak ve her şeyden önemlisi o gelinliğin içinde güzel durmak. Kısaca bir gelinin düğün öncesi yaşadığı tatlı telaşı özetledik. Ama asıl problem şimdi geliyor, evleniyorum kilo vermem lazım 🙂 Gelinlik diyeti önerilerimizle düğünde fit olabilirsiniz işte o diyet önerileri…

Yazı İçeriği

  • Gelinlik Diyeti
    • Gelinlik İçin Kısa Sürede Kilo Vermenin Yolları
    • Kalori Hesabı Değil Kökten Değişim
    • Bol Bol Su İçin
    • Spor… Spor… Spor…

Gelinlik Diyeti

Gelin Diyeti Zayıflama !

Gelinlik İçin Kısa Sürede Kilo Vermenin Yolları

Vücudunuz acil alarmına girmeye hazırsa, size kısa sürede kilo verdirecek üç altın kuralı paylaşalım. Basit ama etkili olan bu kilo verme çözümleri ile o gelinlik size yakışacak!

Kalori Hesabı Değil Kökten Değişim

Önünüzde uzun bir süre olsa günlük hesaplarla kalori ihtiyacınızın daha azını alarak uygun bir kilo verme grafiği yakalayabilirsiniz. Ancak süre kısıtlıysa radikal önlemler almak gerekir.

Karbonhidratlar Sıfırlansın: Düğüne kadar hayatınızdan karbonhidratı çıkarmak bu işin temel kuralı. Ekmek ve şekere elveda demezseniz başka bir gelinliğe bakmayı düşünebilirsiniz.

Çavdar, tam buğday, yarım mısır fark etmeden ekmekle ilişkinizi rafa kaldırın. Çay ve kahve de dahil olmak üzere şekeri unutun. Hatta meyveyi bile bir süre sadece tablolardan takip edin. Kola, gazoz soğuk çay gibi içeceklere değinmiyorum bile.

Bol Bol Su İçin

Son derece klişe olan bu tavsiye, kısa sürede kilo verirken sağlığınızı kaybetmemenin ilk şartı. Çünkü aniden beslenme dengeniz değişince vücudunuz su kaybetmeye başlayacak. Bu aşamada ortalama 2 litre kadar günlük su tüketmeniz şart.

Spor… Spor… Spor…

Üzgünüz ama egzersizden kaçışınız yok. Eğer karbonhidratı kesip bol su içerek beslenir ve üzerine spor da yaparsanız, düğüne kadar istediğiniz kiloya yakın bir seviyeye gelebilirsiniz.

İlgili Konular:

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı bir biçimde bel nasıl inceltilir? Bel inceltmenin püf noktaları

Belinizin kalınlığından şikayetçiyseniz ve ne kadar spor yapmaya çalışırsanız çalışın rastgele bir incelme fark etmediyseniz bu bilgiler işinize ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir