En Şık Nail Art Tasarımları

Evet hanımlar kendi yaratıcılığınızı kullanıp eşsiz tasarımlar yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Sizlere fikir ve ilham amaçlı En Şık Nail Art Tasarımlarını sunuyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde de oldukça popülerliği ile dikkat çeken bu tasarımlar oldukça göz kamaştırıyor. Moda Bükücü ailesi adına sizler için derlediğimiz özellikle 2020 yılı için daha çok öne çıkacağını düşündüğümüz muazzam tasarımlara mutlaka göz atmalısınız!

Sadelikten Yana Olanlar

Sadeliği seven kadınlar daha sıklıkla mat renkler, düz renkler ve ya pastel tonlarını daha sıklıkla tercih ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle yaz dönemlerinde daha çok tercih edilen renklerin başında pastel tonlar geliyor.

Minimal Tasarım Önerisi

Minimal tasarım seven hanımlar sizleri de unutmadık! Yoğun ve abartılı olmamasından dolayı minimal ve şık tasarımlar günümüz kadınları tarafından daha sıklıkla tercih edilenler arasında geliyor. Rutin günde, özel davetlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz minimal tasarım önerisi sizler için oldukça kolay bir seçim olacaktır.

On Parmağında On Tasarım Arayanlar

Minimalizmin yanı sıra bazı hanımların eğlenceli ve görkemli tasarımlardan hoşlandığını belirtmek gerekir diye düşünüyoruz. Şık giyimleri ve tırnak tasarımları ile ön plana çıkan hanımlar gözleri kendi üstlerine çekmeyi de başarıyorlar bu sayede…

Çocuk Ruhlu Tasarımlar

Bazı hanımların tercih ettikleri modern ve şık tasarımlı çocuksu ojeler trend olmasıyla birlikte göze hoş geldiğini de vurgulamamız mümkün. Daha sıklıkla renkli ojeler ,emojiler gibi iç açıcı ojeler ile öne çıkan bu tasarımlar yeni sezon içinde iddialı olduğunun görüntüsünü bizlere veriyor.

Parıltılı Sevenler İçin

Şık görünümüne ve zarifliğine söz ettirmeyen bu tasarımlar hanımların ilgisini çekmeyi başarıyor. Parıltılı ojelerin özel davetlerde ve özel günlerde daha çok tercih edildiğinin de altını çizmek gerekir. Sizde kendi yaratıcılığınızı kullanıp birbirinden şık tasarımlar elde edebilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

One comment

  1. Öncelikle böyle bir site olduğu için size teşekkür ederim.Eşim sürekli göz gezdiriyor sitenize bugün tutturmuş oje sürcem nasıl süreyim diye burda bulduk kendimizi emeğinize sağlık 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir