En Şık Anne Kız Kombinleri

Geçtiğimiz dönemlerde ikiz çocuklar için aynı kıyafette kombinleri daha sık görüyorduk. Fakat bir kaç sezondur En Şık Anne Kız Kombinleri görmeye başladık. Rutin günlerin yanı sıra özel davetlerde, sokaklar gibi benzer alanlarda da sık görünür hale gelmeye başladı. Şık görünümleri ile birlikte oldukça havalı görünen bu kombinlere mutlaka göz gezdirmelisiniz!

Birlikte Spor Yapın

Kızınızla birlikte spor yaparken aynı tarz kombinleri giymeniz çok şık görünümde olduğunuzun habercisi olacaktır. Siz spor hareketleri yaparken kızınızın da sizin hareketlerinizi yapmaya çalıştığını görmüş olacaksınız. Bu durum sizin iyi bir takım olduğunuzun sinyalcisidir.

Özel Davetlerde

Katılacağınız özel davette yapacağınız kombin ön plana çıkacaktır. Haliyle bir süre gözlerin sizin üzerinizde olacağından şüpheniz olmasın. Ayrıca yapacağınız kombin uyumunda Anne, Kız ve Baba ebeveyninde olması muazzam görüntü haline gelmenizde ayrıcalık olacaktır.

Sokak Tarzı

Sokak tarzı kombin yaparken işiniz pek de zor sayılmaz. Monokrom renkte sade bir kıyafet seçimi yapabilirsiniz veya rengarenk ışıl ışıl renkli kıyafetlerde giyebilirsiniz. Seçim tamamen size ait.

Pijama Partisi

Akşamları evinizde otururken dahil bu kombini yapabilirsiniz. Hafta sonunu iyi değerlendirmek amacıyla kızınızla aynı pijamaları giyip sıkıcı bir günü yapacağınız aktivitelerle eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir