Doğal içerikli deodorant ve roll-onlar

Kişisel bakımımızın en önemli konularından biri ter kokusunu önlerken sağlıklı terlemeye izin veren, içeriği doğal iyi bir deodorant bulmak. Biz de Pudra.com olarak sizler için farklı markaların ürünlerini inceledik ve hem doğal içerikli hem de uzun süreli ter kokusunu önlemeye yardımcı deodorant ve roll-onları inceledik. 

INCIA’dan Ter Kokusuna Karşı %100 Doğal Roll On


En önemli özelliği: Alkolsüz, parabensiz, alüminyumsuz ve klorohidratsız.

INCIA Doğal Roll On, formülünde doğallık konusunda dünya çapında bir otorite olan ECOCERT Kontrol ve Sertifikasyon Kuruluşu tarafından onaylanan Potasyum Alum tuzuna yer veriyor. Alüminyumun diğer sentetik bileşiklerinin aksine, doğada bulunan en saf tuz hali olan ve kristal bir mineral olarak doğada kendiliğinden oluşan Potasyum Alum, antibakteriyel özelliği sayesinde ter kokusunu önlemesiyle biliniyor.

Cilt floranız ile uyumlu INCIA Doğal Roll On çeşitleri içeriğinde yer alan Potasyum Alum sayesinde koltuk altındaki gözenekleri kapatmadan sadece bakterilerin neden olduğu ter kokusuna karşı geliyor. Sıvı formu ile kolay bir kullanım sağlayan ürün 4 farklı çeşidi ile beğenilere sunuluyor.

INCIA’nın Hassas Ciltler için Roll-On, Beyazlatıcı Roll On, Erkekler için Doğal Roll On ve Kadınlar için Doğal Roll On çeşitleri koltuk altınıza hassas bakım sağlamak için skualen ve bitkisel gliserin ile destekleniyor.

INCIA %100 Kadın Doğal Roll On: 39 TL
INCIA %100 Erkek Doğal Roll On: 39 TL​

Her an ferah olmak isteyenlere Rexona’dan doğal içerikli iki yeni deodorant


Hareketin olduğu bütün anlarda ve hayatın getirdiği tüm heyecanlarda ferah olmak, Rexona Stay Fresh serisi ile mümkün. Rexona Stay Fresh serisinin raflarda yerini alan bambu & aloe vera ve mavi gelincik & elma doğal özleriyle harmanlanan iki yeni muhteşem kokusu, hem terlemeye karşı 48 saat koruma sağlıyor hem de kokuların her an taze kalmasıyla sizi asla yarı yolda bırakmıyor. 

Kimisi hayatından hareketi eksik etmez. Spor, dans gibi aktivitelerin yanı sıra trafik, toplantılar, iş görüşmeleri, sınav zamanı ve ilk buluşma gibi anlarda heyecan peşimizi bırakmaz. İşte tüm bu anlarda, Rexona Stay Fresh serisinin terlemeye karşı 48 saat koruma özelliği sunan, bambu & aloe vera ve mavi gelincik & elma doğal özlerinden oluşan iki yeni muhteşem kokusunu deneyebilirsiniz.

Rexona Stay Fresh Deodorant 150ML: 17,90TL (Tavsiye edilen raf fiyatı)
Rexona Stay Fresh Roll-on 50ML: 17,90TL (Tavsiye edilen raf fiyatı) 

YVES ROCHER ROLL ON DÜNYA BAHÇELERİ SERİSİ


En önemli özelliği: Alkolsüz, parabensiz.

2020 yılı itibariyle alüminyum tuzlarını ter önleyici ürünleriNden tamamen çıkarmayı hedefleyen Yves-Rocher’nin alkolsüz ve parabensiz olarak sunulan Dünya Bahçeleri roll-on serisi, ter kokusuna karşı 24 saat etkili.

Liste fiyatı: 24.90TL (Yves Rocher mağazalarında ve web sitesinde %30 indirimle 17.43TL)

YVES ROCHER ALÜMİNYUMSUZ ROLL ON

En önemli özelliği: İçeriğinde alüminyum yok!

Yves Rocher’in alkolsüz ve parabensiz olarak üretilen Dünya Bahçeleri roll-on serisinde aynı zamanda hayatından alüminyumu tamamen çıkarmak isteyen kadınlar için 2 tane alüminyum tuzu içermeyen Çin Yeşil Çayı ve Roll-on Deodorant İspanya Narı kokulu roll-on da mevcut. 

Liste fiyatı: 24.90TL (Yves Rocher mağazalarında ve web sitesinde %30 indirimle 17.43TL)

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.