Detoks Tarifleri

Nane & Limon

Öncelikle bir sürahinin içerisine taze nane yapraklarını ve lime limonları ekleyip üzerine tercihe göre kaynamış ya da gün içerisinde tükettiğiniz sudan ilave edin. Daha sonra buzdolabında bir kaç saat bekletin böylece tüketime hazır olacaktır

Zencefil & Limon

Yarım zencefili rendeleyip içi su dolu sürahinin içine atıp üzerine yarım veya bir adet limon sıkın. Bu karışımı yaptıktan hemen sonra da içebilirsiniz. Tercihe göre buzdolabında da bekletilebilir.

Elma & Tarçın

Su dolu sürahi içerisine küçük elma dilimleri ve çubuk tarçını ekliyoruz. Daha sonra bir kaç saat buzdolabına atıp,bekletiyoruz. Bu karışım aynı zamanda sindirim sorunlarınızı giderecektir. Afiyet olsun.

Nane & Salatalık

Özellikle sabah güne başlamak için ideal olan bu içeceği hazırlamak çok kolay. Dilim dilim doğranmış salatalıkları ve nane yapraklarını su dolu sürahiye ekliyoruz ve üzerine biraz limon suyu sıkarak buzdolabında bekletiyoruz.

 

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.