Çocuklu aileler için evde İskandinav stili sadeliği

Danimarka menşeili Done by Deer, bebekli ve küçük çocuklu aileler için modern yaşam tarzı ürünleri tasarlıyor ve tasarladığı birbirinden sevimli ve kullanışlı ürünlerle bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
 

Tasarımlarıyla çocukların hayal gücünü harekete geçirirken ev için kullanışlı ve modern alanlar yaratmanıza olanak tanıyor.

Done by Deer’da çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek için geliştirdikleri çözümlerin yanı sıra  şifonyer, alt değiştirme tepisi veya matı, 2’li 3’lü saklama çözümleri, yemek takımları, bebek karyolası ve bebek yatağı gibi ürünler de yer alıyor. Böylece marka anne ve babaların bebeklerini kucaklarına aldıkları ilk andan, çocuklarının katı mamaya geçtiği zamana kadar eşlik ediyor.
 

2014 yılında kurulan markanın kurucusu olan Danimarkalı tasarımcı Helene Hjorth ve tasarım ekibi sayesinde modern, sade İskandinav tasarımını çocuklar için keyifli ve eğlenceli özellikler ile birleştiren Done by Deer, her bir ürününü kusursuz kılmak için yenilikçi tasarımı, güvenliği ve soft renklerin cesur kullanımını birleştiriyor.

Kendine özgü çizgileri İskandinav stili ile harmanlayan marka, modern tasarım trendlerini belirleyerek bunların yalnızca çocukların hayal gücünü harekete geçirmesiyle yetinmemiş, aynı zamanda ev yaşamında kullanışlı, modern tasarım parçaları haline dönüştürmüş.

Her bir ürünü sıkı Avrupa güvenlik standartlarına uymak için detaylı testlerden geçirilen Done by Deer, % 100 dost canlısı üretim felsefesinden taviz vermeyerek her bir üründe miniklerin konforunu ve güvenliğini desteklemeyi amaçlıyor.

Larisa and Pumpkin markasnın ve annedukkan.com sitesinin sahibi ve Natursutten’in Türkiye distribütörü YG Group öncülüğünde 2017 yılında Türkiye’ye gelen Done by Deer, kısa sürede Türkiye’de de ebeveynlerin büyük sevgisini kazandı.

Nerelerde bulabilirsiniz?

İnternet siteleri: www.donebydeer.com, Annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, kidslivingetc.com, keyifbebesi.com.tr, motherlens.com, miyamiyashop.com, balabino.com, urbanbabystore.com ve amazon.com.tr

Mağazalar: İstanbul’da Kids Living etc. ve Keyif Bebesi, Sakarya’da Miya Miya Design, Mersin’de Balabino, Bursa’da Kids and Nests, Kayseri’de Kids and Kits mağazaları

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

‘YOU’ DİZİSİNİN 3. SEZONU HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Netflix, Ocak ayında ‘You’ dizisinin üçüncü döneminin olacağını duyurmuştu. 2019’un sonunda dizinin hayranları ikinci dönemi tamamlarken ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.