CHANEL İLKBAHAR – YAZ 2021 DEFİLESİ

Artistik Yönetici Virginie Viard tarafından tasarlanan Chanel’in İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonu 6 Ekim, Salı günü Paris vakti ile sabah 10:30’da (TR – 11:30) sunulacak. Paris’teki Grand Palais’te yer alacak olan defile chanel.com ve Chanel’in toplumsal medya platformları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. 

Yeni koleksiyon için bir teaser görüntüsü hazırlayan Hollandalı fotoğrafçı ikilisi Inez can Lamsweerde & Vinoodh Matadin, Chanel’in İlkbahar Yaz 2021 görüntüsünü ‘Lights, Camera, Action’ olarak isimlendirdiler. Jacques Deray’ın 1969 imali ‘La Piscine’ sineması, Jean-Luc Godard’ın 1960 imali ‘Breathless,’ 1961 imali ‘A Woman Is a Woman,’ 1963 imali ‘Contempt,’ 1965 imali ‘Pierrot le Fou’ sinemaları ve Louis Malle’ın 1958 imali ‘Elevator to the Gallows’ sinemasından kesitler içeren teaser görüntüsünde Fransız sinemasının üç efsanevi yıldızı bir ortaya geliyor: Romy Schneider, Anna Karina ve Jeanne Moreau. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bootie nedir? 2020 bootie botlar için kombin teklifleri

Dönemin topuklu ayakkabı modasında rahatlık hissi veren şıklık hakim duruyor. Bootie botlar da, bunu sağlayabildikleri için trendler ortasında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir