CARDI B FOTOĞRAFLARI LOUVRE MÜZESİ’Nİ ELE GEÇİRDİ!

2018’de Paris’teki Louvre Müzesi’ni ‘Apes-t’ videosu ile ele geçiren Beyonce ve Jay-Z’den sonra şimdi de sıra Cardi B’de! Balenciaga’nın yeni kampanyasında yer alan Cardi B’nin fotoğrafı Louvre Müzesi’nin yanına kocaman bir pano olarak yerleştirildi. Parlak bob kesim saçları ile suni çimlerin üzerine siyah bir gece elbisesi ile uzan an Cardi Benin etrafı bir sürü oyuncak ile sarıldı. Oyuncakların arasından görünen yeni Balenciaga Neo Classic çantası ile poz veren Cardi B, Paris’i ele geçirdi diyebiliriz!

Cardi B Balenciaga Kampanyası (Balenciaga)

Balenciaga’nın kış koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın karantina sürecinde markanın arkadaşları tarafından hazırlandığı söyleniyor. Stilinde birçok kez Balenciaga tasarımları giyen Cardi B, ilk defa kreatif direktör Demna Gvasalia ile bir araya geliyor. Cardi B’nin kıyafetini özel olarak seçen Gvasalia, yeni kampanya fotoğrafları ile hem moda severleri hem de Cardi B hayranlarını heyecanlandırdı. 

Cardi B, Los Angeles’ta karantinadayken çekilen kampanya fotoğrafları, son aylarda evde çekilen kampanyalara ve dergi kapaklarına ekleniyor. Balenciaga’nın sosyal medyasındaki eksantrik fotoğraflardan daha farklı olan kampanya fotoğrafı, hem Cardi B’nin hem de Balenciaga’nın farklı bir yönünü ortaya seriyor. 

View this post on Instagram

Ya lookin at the face of a @Balenciaga campaign! I remember how I felt seeing myself on a billboard in NYC Times Square but PARIS! Wish I was there to see it in person!

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on Sep 1, 2020 at 6:21am PDT

“Tipik bir kampanya prodüksiyonundan bazı adımları çıkararak fantezi ve deneyim arasındaki boşluğu dolduran çağdaş bir moda imgesi yaratma yolunu hayata geçirdik. Neredeyse sınırsız yaratıcı kontrole sahip tanıdık bir yerin rahatlığı ve hissi ile, Kış ’20 kampanyasının yıldızları, tek başına giyinmenin duygusal yanını paylaşıyorlar – kişinin kendisi için veya bugünün uzaktan iletişimde kalmanın çoklu modları için,” diyen Balenciaga, basın açıklamasında yeni kampanyasının ilham kaynağını açıkladı. 

Eylül ayına kadar Louvre Müzesinde kalacağı söylenen büyük Cardi B ve Balenciaga fotoğrafları, aynı zamanda Paris’in farklı bölgelerine de yerleştilecek. Taiwan, Çin, Güney Kore, Singapur ve Tayland’da da aynı etkileyici fotoğrafları göstermeyi planlayan Balenciaga dünyanın birçok bölgesine ‘takeover’ yapıyor!

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir