Çağla Şıkel’in çizme koleksiyonu: Çağla X Pelin

Çağla Şıkel’in Pelin’in Ayakkabıları için özel çizme koleksiyonu ayakkabı tutkunlarıyla buluştu

Ayakkabı tutkusu çocukluk yıllarına dayanan, başarılı manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel’in ayakkabı tasarlama hayali, 2009 yılından bu yana ayakkabı konusunda her geçen yıl başarı grafiği yükselen “Pelin’in Ayakkabıları”nın tasarımcısı Pelin Özfırıncı ile gerçekleşiyor.

ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin oluşturduğu 16 parçalık kovboy çizme ve bot koleksiyonu 23 Ocak Çarşamba günü, Bengü, Burcu Esmersoy, Buse Terim Bahçekapılı, Buse – Alişan Varol, Hakan Akkaya, Nur Yerlitaş, Özlem Yıldız, Uğurkan Erez gibi ünlü isimlerin de katılımıyla Zorlu Center Fauchon’da gerçekleşen özel bir davetle tanıtıldı.
 

ÇAĞLA X PELİN markası için bir araya gelen ikilinin, oluşturdukları özel koleksiyonu tanıttığı davette Çağla Şıkel, yeni ayakkabı koleksiyonu için şunları söyledi:

“Ayakkabı çocukluk yıllarımdan beri, hayalimdeki ayakkabıların fotoğraflarını cüzdanımda taşıyacak kadar büyük bir tutku benim için. O zamanlardan beri hep ayakkabı tasarlama hayalim vardı. Ve şimdi bu hayalimi tasarımlarını da kendisini de çok sevdiğim Pelin ile gerçekleştirmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyorum”

Pelin Özfırıncı ise “Hayalini kurduğum bir işi yaparken, Çağla gibi her zaman tarzıyla ve duruşuyla kendine hayran bırakan bir isimle markamın yan yana gelmesi ve Çağla’nın hayaline ortak olmak beni çok heyecanlandırıyor. İkimiz de bu projeye çok emek veriyoruz. Umarım bu koleksiyon herkesin stilinin bir parçası haline gelir.” sözleriyle mutluluğunu paylaştı.

Çizme ve botların tasarım aşamasında, Çağla Şıkel’in renk, kalıp, topuk gibi tüm detaylarıyla birebir ilgilendiği koleksiyonda yer alan ürünlerin fiyatları 499 TL ile 599 TL arasında değişiyor.

Ünlü manken, oyuncu ve sunucu Çağla Şıkel’in çocukluk hayalinin hayat bulduğu ve ürünlerin tamamının çekimlerinde yer aldığı bu özel koleksiyon, 24 Ocak Perşembe gününden itibaren Pelin’in Ayakkabıları sitesinde satışa sunulacak. 

ÇAĞLA X PELİN koleksiyonunun 23 Ocak Çarşamba günü Zorlu Center Fauchon’da gerçekleşen davetinden en özel görüntüler ve tüm koleksiyon için galerimize tıklayın.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir