BVLGARI, BAROCKO ŞÖLENİNİ EBEDİ ŞEHİR’DE GERÇEKLEŞTİRDİ

Bvlgari, en son lüks yüksek mücevhercilik koleksiyonu Barocko’yu sunmak için doğduğu şehir olan Roma’yı seçti.

Etkinliğe katılanlar arasında Naomi Campbell, Jon Kortajarena, Matt Dillon, Tina Kunakey, Kitty Spencer, Poppy Delevingne, Ester Exposito, Alejandro Speitzer, Alessandro Borghi, Alessio Lapice, Nieves Alvarez, Tanja Lacroix, Emma Marrone, Nataly Osmann, Anna Foglieta, Tamu McPherson, Isabella Ferrari, Lilly de Wittgenstein ve Anna Cleveland gibi isimler yer aldı.

 

Jean Christophe Babin ve Naomi Campbell (Bvlgari)

İtalyan Mücevher Evi ünlü isimlere, basın mensuplarına ve VIP müşterilerine Barocko koleksiyonunun eşsiz parçalarını Palazzo Colonna’da gerçekleştirilen özel ve samimi bir etkinlik eşliğinde sundu. 17. ve 18. yüzyılda Ebedi Şehir’de filizlenen ve Roma’nın imzası niteliğinde olan Barok sanat ve mimari hareketi, etkinliğin başrolündeydi.  

Poppy Delevingne, Isabella Ferrari ve Kitty Spencer Barocko Lansmanında (Bvlgari)

Bvlgari, gerekli tüm güvenlik önlemlerine uygun olarak düzenlenen etkinliği, Roma’nın en büyük ve en eski özel saraylarından biri olan ikonik Palazzo Colonna’da gerçekleştirdi. İnşası 14. yüzyılda başlayan binanın yapımı beş yüzyıl sürerken, 17. yüzyılda Colonna ailesi, binayı otantik bir Barok mücevherine dönüştürmek için Gian Lorenzo Bernini, Antonio del Grande, Carlo Fontana ve Paolo Schor gibi zamanın önde gelen sanatçılarını görevlendirdi. 

Barocko dünyasında kaybolmadan önce Palazzo Colonna’yı gezme fırsatı bulan davetliler, yeşil bir cennete dalmış karşılama kokteylinin ardından haute couture’den ilham alan bir podyum gösterisine katıldılar. Yirmi model, Barocko koleksiyonun en öne çıkan özelliklerini vurgulayan en ikonik parçalarıyla podyumda yerlerini aldılar. 

Barocko Koleksiyonu (Bvlgari)

Barocko Koleksiyonu (Bvlgari)

Dünyanın en eski müzik kurumlarından biri olan Roma’daki Accademia Nazionale di Santa Cecilia’nın orkestrası, yaz sonu bir Roma gün batımında düzenlenen etkinliğin kışkırtıcı atmosferini zenginleştiren bir canlı performans sergiledi. Francesca Dego, uluslararası sahnedeki en genç ve başarılı kemancılardan biri, 1697’den kalma değerli bir Francesco Ruggeri kemanını çaldı. Kusursuz tekniğiyle dünya çapında tanınan sanatçı, çok sayıda ulusal ve uluslararası yarışmanın da galibidir.

Gösterinin ardından konuklar, şef Emanuele Scarello’nun, Bulgari’nin muhteşem dünyasından ve Barok hareketinden aldığı ilhamla hazırladığı yemeklerin tadını çıkardılar.  .

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir