Beyaz Pantolon Kombin Önerileri

Yaz dönemlerin de daha sıklıkla tercih ettiğimiz renklerin başında açık renkler geliyor. Bunlardan biri de beyaz renktir. Beyaz renk kombinleri yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Beyaz Pantolon Kombin Önerilerine göz atmanız durumunda kombin oluştururken kararsız kalmamanız açısından fikir sahibi olabilirsiniz.

Tek Renk Beyaz

Monokrom renkler genelde öne çıkan renkler ile daha sıklıkla tercih ediliyor. Beyaz, siyah, kırmızı gibi… Tek renk kombini yaparken aksesuar detaylarına dikkat etmeniz gerekiyor. Düz renk beyaz kombin oluşturduğunuz da aksesaurlar göze batabilir. Ayrıca kollarınıza saat, bileklik tercihi yerine parmaklarınıza beyaz oje ve şık bir güneş gözlüğü ile farkındalık oluşturabilirsiniz.

Beyaz Mom Jean

Sıcak ve bunaltıcı havalarda dar pantolon giymek istemiyorsanız eğer mom jeanlerın sizler için uygun seçim olacağını düşünüyoruz. Özellikle yaz sıcakların da beyaz kot pantolon yerine kumaş pantolon tercihleri rahat olmanız da önemli rol oynayacaktır.

Beyaz Pantolon Ve Croplar

Son zamanlar da popülerliği ile bilinen ve modası geçmeyen üstler; Crop giymeyi sevmeniz durumunda bu kombinlerin sizler için uygun olacağını düşünüyoruz.  Pantolonunuzun üzerine askılı renkli bir crop seçebilirsiniz. Bu seçim size hava katması ile birlikte şık gösterecektir. Tabii dilerseniz tek renkte croplarla da deneyebilirsiniz. Oluşturacağınız kombinin altına spor ayakkabı veya topuklu ayakkabı tercihi yapabilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir