Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Ev dekorasyonu içerisinden dikkat çekici bölüm olarak banyolar son zamanlar da ön plan da gelmektedir. Günlük bakım rutinlerinin yapıldığı alan kısmının dekoru gösterişli ve muazzam olmalı öyle değil mi? Siz değerli takipçilerimize vereceğimiz banyo tüyoları ile birlikte sizler de banyo dekorunuza müdahale edebilirsiniz. Sizler için trend olan banyo dekorlarını bir araya getirdik. Banyo dekoru nasıl olmalı? İşte birbirinden muazzam dekorlar önerileri sizlerle!

Vintage banyo

Daha sıklıkla mutfaklar da kullanılan vintage konseptleri artık banyolar için de tercih edildiğini görüyoruz. Doğallığı bozulmamış ahşaplar, hasır sepetleri gibi bir kısım ürünleri banyonuza tercih edebilirsiniz. Keza ahşap olan ürünlerin suya dayanıklılık oranını iyice araştırmanızı öneririm. Aksi takdirde belli bir zaman sonrasın da çürümeler meydana gelebilir.

Modern banyo

Banyo görseliniz de daha çok sade renkler ve minimalist tasarımlardan yana iseniz modern banyo tasarımları kesinlikle size göre. Çerçevesiz sade aynalar, led aydınlatma lambaları ile birlikte harikulade görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca mimamalist tasarımların yanı sıra banyonuz da sade görünümlü çiçeklere de yer verebilirsiniz.

Etnik fayans dekorasyonu

Banyonuz içerisinde farklı görünümler kazanmak istiyorsanız. Keza düşünceniz de fayansları değiştirmek adına bir şeyler var ise Etnik fayans dekorasyonunu gözden geçirmelisiniz. Banyonuza muazzam hava katacağından hiç şüpheniz olmasın. Ayrıca bu fayanslar son dönemler de en çok tercih edilenler modeller arasında olmuştur. Gizli led lambaların bu fayansları aydınlatması durumun da gösterişli bir hava yakalayabilirsiniz. Ayrıca bir önceki yazımız da şık mutfak dekorasyonu için öneri de bulunmuştuk. Etnik fayansları mutfak kısımlarına da düşünebilirsiniz.

Küçük banyo

Banyonuzun küçük olduğunu düşünüyorsanız eğer geniş ve ferahlatıcı görünüme çevirmelisiniz. Bunun için tercih edeceğiniz rengin başında beyaz geliyor. Nitekim beyaz rengin yanı sıra gold rengini de tercih edebilirsiniz. Ayrıca banyo içerisinde fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalardan kurtularak banyonuza ferahlık katabilirsiniz. Keza küçük banyolara beyaz dekorasyonu banyonun büyük görünmesine sebebiyet vermesinden ötürü sizler de beyaz aksesuarlar kullanarak size özel tasarımınızı oluşturabilirsiniz.

Renkli banyo

Banyonuzun ışıltılı ve renkli görünümde olması dilerseniz eğer farklı renkler ile müdahale edebilirsiniz. Nitekim boya öncesi uyum içinde olacak aksesuarlarınıza eşlik edecek renk seçmelisiniz. Aksi takdir de banyo içerisin de negatif hava oluşabilir. Bu nedenle renk kavramına dikkat edin. Daha sonrasın da kullanacağınız rengin uyumuna göre modern tasarımlı aksesuarlar ile banyo dekorasyonunuzu tamamlayın.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu yazın modası: Konfor

BAQA vegan kumaşlarla tasarladığı İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonunda yer alan kesimler, vakitsiz kombinlere imkan sağlıyor. Ulaşılabilir lüksü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.