Bacakları Daha Uzun Göstermenin Yolları

Bacak boyunuzun kısa olması dert ediniyor ve giydiklerinizi yakıştıramıyorsanız eğer kesinlikle dert etmeyin. Bacakları uzun ve gösterişli göstermenin yolları var. Giyeceğiniz kıyafetlere dikkat ederek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz bir kaç stil tüyosu ile bacaklarınızı uzun göstererek bu tür problemden kaçınabilirsiniz. Ayrıca çekildiğiniz fotoğraflarda da bu tür sorunlarla karşılıyorsanız eğer, boydan sizi uzun gösterecek tüyoları sizinle paylaşarak bir nebze de olsa bu durumu çözmüş olacaksınız. İşte bacakları daha uzun göstermenin yolları!

Koyu renkleri tercih edin

Bacaklarınızın geniş görünmesin den yakınıyorsanız eğer bu stil tüyosu kesinlikle size göre! Alt kısım için koyu renkler tercih edin. Koyu renkler bacak kısımlarını daha ince ve gösterişli görünmesi konusunda yardımcı etken olacaktır. Keza kombin oluştururken monokrom renkte giyinmeniz durumun da çekici olmanızın yanı sıra zayıf görüntü içerisinde olacaksınız.

Yüksek bel parçalar giyin

Birkaç sezondur trendler arasında kendine hazin yer edinmiş olan yüksek bel parçalar giyinerek boyunuzun uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca stilinize uygun olması durumun da İspanyol paça pantolonları da düşünebilirsiniz.

Opak çorap giyin

Son dönemlerin trendleri arasında moda severler tarafından büyük ilgi gören opak çorapları ile oluşturacağınız kombinler ile birlikte muazzam görüntü içerisinde yer alabilirsiniz. Özellikle monokrom renklerde kombinler isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ten rengi ayakkabı tercih edin

Bir kaç sezondur kısa paçalı pantolonların giyilmesi stil ve kombin açısından iyi bir hamle olmuştu. Ten rengi ile uyum için de olan ayakkabı tercih etmeniz halinde boyunuzun uzun görünmesi kısmına etki edecektir. Ayrıca aynı ten rengi olması halinde Stiletto tarzın da topuklu ayakkabılara yer verebilirsiniz.

About tokyo

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.