adidas Originals Never Made Koleksiyonu

adidas Originals, çağdaş yorumlarıyla arşivlerdeki silüetlerini buluşturduğu özel bir koleksiyon sundu. ‘Never Made’ adını taşıyan bu konsept, 30 yıl öncesine uzanıyor ve ikonik silüetleri daha önce bir araya gelmemiş bir şekilde günümüze uyarlıyor.

“İnovasyon daima tarihe dayanır” ve “Son teknoloji konseptler, arşivden doğar” felsefelerinden ilhamla, yaptığı her yenilikte geçmişe saygı duruşunda bulunarak geleceği tasarlayan adidas Originals, devrim niteliğinde bir ayakkabı konsepti olan Never Made’i sundu. Never Made koleksiyonuyla, adidas arşivindeki geçmiş ikonlar yeniden şekillendi ve tabanları markanın en yenilikçi tasarımlarıyla değiştirildi. Farklı siluetlerden oluşan konsept, tasarım sürecine yeni bir pencere açtı.

adidas arşiv tasarımında 70’ler, 80’ler ve 90’lar modellerinden esinlenen koleksiyon, geçmişin ve geleceğin kesişimini keşfetti.

MARATHONx5923 | 849TL
 

MARATHONx5923 849TL

adidas tarafından piyasaya sunulan en eski koşu siluetlerinden biri olan Marathon modelinin üst katmanları ile örgü üst kısmı 70‘lerin koşucu tasarımı. Bu ayakkabı, Marathon modelinin geçmişinden ilham alan üst yapısını, estetik I-5923 siluetinin Boost™ tabanıyla birleştirerek arşiv estetiğine ince bir dokunuş getirdi.

COUNTRYxKAMANDA | 849TL
 

COUNTRYxKAMANDA 849TL

İlk kez 1970’lerde agresif bir arazi koşu ayakkabısı olarak piyasaya sürülen Country modelinin naylon/süet üst kısmı, Kamanda’nın kendine özgü dokulu tabanıyla birleştirilerek çarpıcı bir tasarım yarattı.

BOSTONSUPERxR1 | 919TL
 

BOSTONSUPERxR1 919TL

Boston maratonu için tasarlanan çok amaçlı bir koşu ayakkabısı olan Boston Runner, 80’lere özgü adidas ayakkabı tasarımının klasik bir örneği. Bu yeni tasarım, ayakkabının orijinal kauçuk tabanını ikonik NMD Boost™ tabanı ile değiştirdi.

RISINGSTARxR1 | 999TL​
 

RISINGSTARxR1 999TL

Çarpıcı gümüş deri üst, kontrast kırmızı 3 bant ve düşük profilli tasarımı ile Rising Star silueti klasik 80’ler koşu modeli tasarımı. Güncellemeyle, ayakkabının renkli EVA eklerine sahip orijinal kauçuk tabanı, ikonik NMD Boost™ tabanıyla değiştirildi.

MICROPACERxR1 | 1319TL​
 

MICROPACERxR1 1319TL

Micropacer silueti, 1984 yılında ilk kez piyasaya çıktığında zamanının ışık yılları ötesindeydi. Temelindeki felsefe ve tasarımı, sayısız adidas tasarımına ilham verdi ve bu yeni siluet, ayakkabının orijinal üst kısmını bir NMD Boost™ taban üstüne yerleştirdi.

ZX930xEQT | 1145TL
 

ZX930xEQT 1145TL

80’lerde adidas, şimdi efsanevi olan 90’ların EQT serisinin tasarım anlayışını ortaya koyan çığır açan bir ayakkabı serisi olan ZX serisini tanıttı. Never Made koleksiyonunda, daha az bilinen ZX modellerinden biri olan ZX 930’un üstü, Boost EQT orta tabanı ile birleşti. Never Made koleksiyonu, adidas Online Shop (www.shop.adidas.com.tr) adresinde satışta.

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

2020 Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir