6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri oylamaları başladı

.

Watsons Türkiye, 6. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile en sevilen güzellik ve kişisel bakım ürünlerinin en iyilerini belirlemeye devam ediyor. Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde bu yıl makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve kişisel bakım gibi birçok alanda 25 farklı kategoride 132 ürün yılın en iyisi olmak için yarışıyor.

Watsons Türkiye’nin bu yıl 6. defa gerçekleştirdiği Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nin adayları oldukça güçlü.

Adaylar arasında geçtiğimiz yıl her kadının makyaj çantasına girmeye aday olan LOREAL PARIS False Lash Bambi Maskara’dan, Türkiye’den çıkan ilk global makyaj paleti REVOLUTION X Sebile Makyaj Koleksiyonu’na kadar Watsons müşterileri arasında çok popüler olan pek çok ürün yer alıyor.

Son dönemde özellikle göz altı kapatıcısı ve şeffaf pudrası makyaj vlogger’larından son derece olumlu yorumlar alan REVLON Photoready Candid serisi ile yakın zamanda Aslı Bekiroğlu ile yaptığı lansmanda “Siber Zorba Olma” diyen ve Bekiroğlu aracılığı ile “

Oy kullananlar yine kazanıyor!

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde favori ürünlerini oylayanlar arasıdan çekilişle belirlenen 500 kişi, içerisinde sürpriz ürünlerin yer aldığı Watsons hediye setinin sahibi olacak. Ayrıca oylamalara Watsons Card numaraları ile giriş yaparak katılan 5 Watsons Elite Card müşterisi özel ödül gecesi için çift kişilik davetiye hakkı kazanma şansı yakalayacak.

Ödül kategorileri
 


Daha fazla detay için Watsons Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Oylamaya katılmak için ise odul.watsons.com.tr adresine tıklayın. 

About modabukucu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonbaharda sağlıklı bir cilt için 10 ipucu

Sıcaklıklar düşer düşmez, cilt esnekliği, kuruluk ve mevsimsel lekeler yaygın olarak görülebilir. Sıcak bir yaz, çok bronzlaşma, seyahat kaynaklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.